18 Mart 2017, 13:32

Sokaklarda Yaşayan Adamın Değişimini Görenler Gözlerine İnanamadı

İspanya'da sokaklarda yaşayan yaşlı adamın çalıştığı otoparkta müşterisi olan biri kuaförüne davet etti. Daveti kabul eden evsiz adamın değişimi, herkesi şaşkına çevirdi.

İspanya'da 25 yıldır sokaklarda yaşayan evsiz adamın geçirdiği değişimi görenler gözlerine inanamadı. Kendisini kuaförün ellerine teslim eden adam, işlem sonunda aynaya baktığında duygusal anlar yaşadı.

HERKESİ DUYGULANDIRDI

İspanya'nın  Madrid şehirdinde sokaklarda yaşayan ve çevrede 'Josette' olarak bilinen 55 yaşındaki evsiz Jose Antonio geçimini bir otoparkta çalışarak sağlıyor.

Otoparktaki kuaför olan müşterilerinden biri Jose'yi kendi salonuna davet etti. Bu daveti seve seve kabul eden evsiz adamın geçirdiği değişim herkesi duygulandırdı.


AYNA KAPATILDI

Gri dağınık saçları ve sakalıyla salona giren yaşlı adamın saçı kesilip boyandı, bunlar olurken önündeki aynayı kendini görmesin diye kapatıldı.

Eskiden elektrikçi olan ve depresyona girdikten sonra sokaklarda yaşamaya başlayan Antonio'nun yeni giysileriyle hipsterlara taş çıkartacak yeni görüntüsüne kendisi de inanamadı.

Kendini aynada gören Antonio, gözyaşlarına hakim olamadı.

18 Mart 2017 Cumartesi 13:32