Ezgi Mola, Gelinlik Provasında!

Yeni yılın ilk günü vizyona girecek "Kocan Kadar Konuş Diriliş" filminin başrol oyuncusu Ezgi Mola, rolü gereği gelinlik giydi.

Ezgi Mola, Gelinlik Provasında!
21.12.2015 14:29 | Son Güncelleme: 21.12.2015 14:55

Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ın başrolleri paylaştığı 'Kocan Kadar Konuş: Diriliş'in gösterim tarihi belli oldu. 2016'nın ilk günü seyirciyle buluşacak filmde geleneklere meydan okuyan bir Türk kızının hikâyesi anlatılıyor. Ezgi Mola'nin gelinlik sahneleri ise filme damga vuracak.

Geleneklere meydan okuyan, kalıplaşmış doğruların dışına çıkmaya çalışan ve bunun pek de kolay olmadığını gören genç bir Türk kızının hikâyesini anlatan filmin yapımcılığını BKM üstleniyor.

OYUNCU KADROSU ZENGİN

Senaryosu Kıvanç Baruönü ile Şebnem Burcuoğlu'nun imzasını taşıyan filmin yönetmen koltuğunda da Kıvanç Baruönü oturuyor. Filmin Hümeyra, Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Eda Ece, Muhammet Uzuner, İsmail İncekara, Enis Arıkan, Bora Akkaş, Güven Murat Akpınar ve Burak Topaloğlu gibi isimlerden oluşan zengin bir oyuncu kadrosu bulunuyor.

DÜĞÜN HAZIRLIKLARI SAHNESİ ÇOK KONUŞULACAK

Eğlenceli hikâyesiyle sinemaseverleri güldürmeyi hedefleyen filmin özellikle düğün hazırlıkları sahnesiyle beğeni toplaması bekleniyor. Filmde Ezgi Mola'nın canlandırdığı Efsun karakteri gelinlik denemesine cümbür cemaat gidecek. Gelinin pek de rahat geçmeyecek olan bu en mutlu günü, seyircileri çok eğlendirecek.

Yorumlar (5)
TRAK59: GERÇEKTE BECEREMEDİ FİLMDE OLSUN ARTIK GELİNLİK İŞİ
TUĞBA: niye gelinlik yerde sürünemez mi ne malsın gelinlik bu
TÜLİN: bu acik sacik gelinligi bana bedava verseler, yine giymem, onu ancak gavurlar giyer.