Haber, Son Dakika, Haberler

Fabrika Kenarında Atıklar İçin Kuruldu, Dev İşletmeye Dönüştü

15 Yıl önce bir mermer fabrikasının kenarında atıkları değerlendirmek için kurulan işletme şimdilerde 9 bin metrekarelik tesise dönüştü ve ihracat yapmaya başladı.

15.04.2019 08:17 | Son Güncelleme: 15.04.2019 08:17
sponsorlu içerik

Aydın 'ın Bozdoğan ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Beril Doğaltaş firmasının sahibi Dündar Dağ, "9 bin metrekare alana kurulu bir tesiste çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bahçe ve peyzaj taşları üretiyoruz. Ürettiğimiz taşları hem yurt içine hem yurt dışınagönderiyoruz." dedi.

"ATIKLARI DEĞERLENDİRMEK İÇİN KURDUK..."

Firma Sahibi Dündar Dağ, "2004 yılında küçük bir işletme olarak mermer fabrikasının kenarında kurulduk ve atıkları değerlendirmekle işe başladık şimdilerde ise Almanya, Fransa ve İsrail bizim ulaştığımız, ihracat yaptığımız pazarlar arasında yeni pazarların da arayışı içerisindeyiz." diye konuştu.

"FİRMAMIZ HAYALLERİMİZİ BÜYÜTTÜ"

Dündar Dağ, "Biz bu işletmenin bu kadar büyümesini bile hayal edemezken artık bize yetmez olmaya başladı. Artık hayallerimiz çok değişti ve kendimize sınır koymuyoruz gelecek için çalışıp gelecekte yapabileceğimiz her şeyi yapmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Fabrika Kenarında Atıklar İçin Kuruldu, Dev İşletmeye Dönüştü
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Ekonomi ››Fabrika Kenarında Atıklar İçin Kuruldu, Dev İşletmeye Dönüştü - Ekonomi