Fahriye Evcen'in kilolu hali sosyal medyaya bomba gibi düştü

Geçtiğimiz aylarda doğum yapan Fahriye Evcen, tatil dönüşü havalimanında görüntülendi. Fahriye Evcen, fazla kilolarıyla dikkat çekti.

15.08.2019 17:29
Fahriye Evcen'in kilolu hali sosyal medyaya bomba gibi düştü

Geçtiğimiz Nisan ayında Karan'ı kucaklarına alan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti havalimanında görüntülendi. Evcen'in kilolu hali ise sevenlerinin gözünden kaçmadı.

"KİLOLARI HİÇ KAFAYA TAKMA"

Fahriye Evcen'in kilolu fotoğrafları sosyal medyaya bomba gibi düşerken takipçileri de konuyla ilgili çok sayıda yorum yaptı. Bazı takipçileri Evcen'in kilolu halini eleştirirken bazı takipçileri ise Evcen'in fotoğrafını beğendi. Konuyla ilgili yorum yapan Evcen'in bir takipçisi, "Annelik çok yakışmış kiloları kafana hiç takma." ifadelerini kullandı. Başka bir takipçisi ise, "İlk defa aldığı kiloları veremeyen bir ünlü görüyorum." yorumunu yaptı.

NİSAN AYINDA DOĞUM YAPMIŞTI

2017 yılında dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti geçtiğimiz Nisan ayında oğulları Karan'ı kucağına aldı. Karan'ın adı, kahraman, yürekli ve karanlık anlamına geliyor.

Fahriye Evcen'in kilolu hali sosyal medyaya bomba gibi düştü

Fahriye Evcen, Magazin

YORUMLAR (62)
SENAY ATIK: Hıc dogum kilolarını kafanıza takmayın 2 tane pırlanta gibi oglum var. 19 yas ve 9 yasalarında 41 yasındayım. Su anda 2 dogum da da 19 kilo aldım. 1 sene ıcınde hepsini verdim 60 kiloyum. Hayatımdanda memnunum. Azımle tum kılolarınızı verırsınız Sızı seviyoruz. Evlat cennet kokusudur. ??
DOGRU: niye kilolariyla bomba gibi düssün o daya yeni dogum yapan anne gayet normal bir seneye kalmaz eski halinden daha zayif olur tahmin ediyorum yavrusunu emziriyor . cok acimasizca ve saygisizca elestiri yapiliyor ve bu medya cok kötü. sen her halinle güzelsin Fahriye evcen gözlerindeki pirilti herseye bedel Sevgi ve saygilarla.
NUR: Doğumdan 4 ay sonra bu kılo normal degıl. . Demek kı çocuk ıcın başkaları koşturuyor!
KİMKİ: sana ne ya
SELMA: ahahahahahahahahahahahahahaha güzel yorum
YASMİN: Ya bu kadın hamile iken bu kadar kilo almamıştı. Ne yemiş icomis de 5 aydır bir gıdım kilo verememiş. Sonuçta gözönünde olan bir oyuncusun, kaşına gözüne binbir türlü operasyon yapıyorsunuz, insan bı vücuduna da dikkat eder. Kimse ama emziriyor demesin bu biraz bence lohusalık rahatlığına girmiş iyice salmış.
NERGIS: Emzirme döneminde bazen cok kilo alabiliyorsun. Cünkü emzirdiğin için sürekli yemek yemek istiyorsun. Ne kadar ünlüde olsa sonucta bir insan suan bebeginin ona ihtiyacı var.
CANCUBAR: haklısın sana sormalıydı yasmin
CANAN: Bas git
BİTİRDİ KENDİNİ: Direk boşanırlar, gözünün yaşına bakmaz
Tüm 62 yorumu okumak için tıklayın