Fatih Altaylı'dan Demet Akalın'a: Topu görse bomba diye karakola götürür

A Milli Kadın Voleybol Takımı antrenörü Giovanni Guidetti için ırkçı bir paylaşımda bulunan Demet Akalın'ı sert sözlerle eleştiren Fatih Altaylı, "Topu görse bomba diye karakola götürür" dedi.

10.09.2019 10:59

2019 Avrupa Voleybol Şampiyonası'nda Sırbsitan karşısında muhteşem bir mücadele vermesine rağmen maçı beşinci sette kaybeden milli takımımız, her kesimden alkış topladı.

"KOÇUMUZ NİYE TÜRK DEĞİL"

Yenilgiye rağmen mücadeleleriyle sporseverlerin takdirini toplayan Filenin Sultanları'yla ilgili en ilginç çıkış Demet Akalın'dan geldi. Akalın, paylaşımında "Koçumuz niye Türk değil, kaybetmezdik. Yine de teşekkürler kızlar" ifadelerini kullandı.

"TOPU GÖRSE BOMBA DİYE KARAKOLA GÖTÜRÜR"

Bu çıkışı ile eleştiri oklarını üzerine çeken Demet Akalın'a bir tepki de Habertürk yazarı Fatih Altaylı'dan geldi. Ünlü şarkıcıyı sert sözlerle eleştiren Altaylı, "Ne diyeceksin ki buna! Hanımefendi voleybol maçını en son ne zaman izlediniz? Voleybol topunu gördüğünüzde bomba diye karakola götürdüğünüz oldu mu? Guidetti'yi yargılayacak derecede voleybola hakim misiniz? Bu adamın adını daha önce herhangi bir yerde duydunuz mu, başarılarına hakim misiniz? Komik oluyor" şeklinde bir değerlendirmede bulundu.

Fatih Altaylı'dan Demet Akalın'a: Topu görse bomba diye karakola götürür

Fatih Altaylı, Demet Akalın, voleybol, Magazin, Spor, Güncel

YORUMLAR(51)
MÜK:kadın önce kocasının vergi borçlarını ödesin. . :))
SÜMBÜLLÜ:Kim bu kadın anlmadım. Ne iş yapar toplarla ne alakası var?=
UYANIN ARTIK:MILLIYETCI YA BU VATANDAS KOCASININ VERGI BORCLARI YÜZÜNDEN TRASTAN BOSANDI
UYANIN ARTIK:MILLIYETCI YA BU VATANDAS KOCASININ VERGI BORCLARI YÜZÜNDEN TRASTAN BOSANDI
YORUMCU:Senin eleştirdiğin kadından ne farkın var acaba gündemdeki her olayı kullanıp kendinize popülerlik devşiriyorsunuz ikinizin yaptığı da bu tam olarak
ADINIZI YAZIN:Demet Akalın bir asker kızıdır. milliyetçidir. Herkes kafasına göre yorum yapıyor. Demet Akalının sözündeki inceliği anlayamayanlar yorum yapmasa iyi olur.
HODRI MEYDAN:SEBATEYIS KÖKENLIDIR INTERNETTE BAK
HADİ BAKALIM:bir tane, bak iki değil sadece tek bir tane kullandığı türk malı ürün söyle
ZAZA:milliyetçi biri memleketinin insanının yücelmesini ister ve imkanı varsa bunu sağlar bunu sadece vakıf yapmaz çok bilmiş gibi yoruma cevapta yazıyorsunuz, hadi hepsini bırak kerimcan selin ciğerci vs cinsiyet değiştirenleri alenen tebrik eden propagan yapan biri ülkesinin gençliğine iyilik mi ediyordur sizce?bunların türklükle uzaktan yakından alakaları yok göçmen gelen hangi roman-çingene memlekete faydalı olmuşta bu olsun bizde suriyelilere laf atalım anca, demet akalın kim ailesi sülalesi kim?
MRKURT A CEVABEN:Siz milliyetçi olmayı değil. Vakıf kurmayı açıklamışsınız! O saydıklarınız yardım vakıflarının ve içinden gelen varlıklı kişilerin yaptığı şeyler. Birinin birilerine maddi destek vermemesi, milliyetçi olmadığını göstermez!
Tüm 51 yorumu okumak için tıklayın