Fatih Altaylı, "Hayat Eve Sığar" paylaşımı yapan ünlülere sitem etti

Gazeteci Fatih Altaylı, koronavirüs salgını nedeniyle sosyal medya hesaplarından "Hayat Eve Sığar" paylaşımları yapan ünlülere, "3 milyon dolarlık evde oturuyorum, evim 500 metrekare, karım var çocuğum var 2 tane hizmetçim var, hayat tabi eve sığar! Öyle eve babam da sığar" diyerek tepki gösterdi.

31.03.2020 23:44 | Son Güncelleme: 01.04.2020 08:22

Habertürk'te yayınlanan Teke Tek programını sunan gazeteci Fatih Altaylı, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle sosyal medya hesaplarından "Hayat Eve Sığar" paylaşımları yapan ünlülere tepki gösterdi.

"55 METREKAREDE 6 KİŞİ YAŞIYORSAN HAYAT EVE DAHA ZOR SIĞIYOR"

Altaylı, yaptığı açıklamada, "Bir takım ünlüler fotoğraflar yayınlıyorlar ve 'Hayat Eve Sığar' diyorlar. 2 konser veriyorum 500 bin TL indiriyorum. 3 milyon dolarlık evde oturuyorum, evim 500 metrekare, karım var çocuğum var 2 tane hizmetçim var hayat eve sığar! Öyle eve babam da sığar. Ama 55 metrekare evde 6 kişi yaşıyorsan hayat eve daha zor sığıyor" ifadelerini kullandı.

Fatih Altaylı, ’Hayat Eve Sığar’ paylaşımı yapan ünlülere sitem etti
Yorumlar (100)
X: COK GÜZEL ANLATMISSIN, ALTAYLI. HALKIN DILI OLMUSSUN. . ALLAH SENDEN RAZI OLSUN.
NİLGÜN KÜÇÜK: Altaylı kendi adına değil halk için konuşmuş niye kınıyorsunuz.
NZR: Fatih alaylı sözde aydın ve bilinçli kişisin bu sözlerle milleti tahrik ve kaosa sürüklemek ne elde edeceksin çok merak ediyorum sen kime hizmet ediyorsun.? Amacın nedir eve sığmıyorsan başka ülken varsa oraya git milleti tahrik etme.
Haberler››Magazin››Fatih Altaylı, 'Hayat Eve Sığar' paylaşımı yapan ünlülere sitem etti - Magazin