Fatih Terim'den Emre Mor'a: Son şansın yoksa gidersin

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, oynadığı futboldan çok kadınlara DM'den mesaj atan ve mesajları ifşa olan Emre Mor'a tepki gösterdi. Yetenekli oyuncuyu uyaran Terim, Emre Mor ile yaptığı görüşmeden oyuncuya performansını artırmazsa geri döneceğini söyledi.

17.10.2019 14:15 | Son Güncelleme: 17.10.2019 14:19

Nordsjaelland formasıyla oynadığı futbolla Avrupa'nın dev kulüplerinin dikkatini çekmeyi başaran ve 2016'da önce B.Dortmund'da, ardından 2017'de Celta Vigo'ya transfer olan Emre Mor kendisinden beklenen patlamayı bir türlü yapamazken, oyuncuya son olarak Fatih Terim'in şans vermesi camiada takdirle karşılanmıştı.

ÜNLÜLERE DM'DEN MESAJ ATMASI TERİM'İ KIZDIRDI

'a büyük umutlarla gelen ve üstün yeteneklerini sahaya yansıtması beklenen Emre Mor'un futbol dışında adının sürekli sosyal medya hesaplarında dolaşması Fatih Terim'i kızdırmış durumda.

ŞANSINI KULLANAMAZSA KÖPRÜLER ATILACAK

Star'ın haberine göre; Milli takımdan öğrencisi olan Emre'ye inanan ve genç futbolcuya güvenerek ona sarı kırmızılı formayı giydiren tecrübeli çalıştırıcının yarın Sivasspor karşısında oyuncuya şans vermesi beklenirken, Emre Mor'un bu şansını iyi kullanamaması halinde ikili arasında köprülerin atılacağı ifade edildi.

BÖYLE GİDERSE GERİ DÖNECEK

Florya'dan gelen haberlere göre hala Galatasaray'da olduğunu fark edemeyen ve özel yaşantısına dikkat etmediği gibi kafasını futbola veremeyen Emre Mor'un teknik heyet tarafından birçok kez uyarıldığı öğrenilirken, durumun bu şekilde gitmesi halinde Fatih Terim'in oyuncuyu Celta Vigo'ya geri göndereceği belirtildi.

Fatih Terim'den Emre Mor'a: Son şansın yoksa gidersin

Fatih Terim, Galatasaray, Celta Vigo, Emre Mor, Spor


HABER YORUMLARI
22.11.2019 08:56:01