Fatih Terim'den yönetime: Paranız yoksa ben veririm

Fatih Terim ile Ali Koç arasında yaşanan gerginliğin boyutu büyüdü. Terim geçtiğimiz günlerde yönetim ile yaptığı toplantıda Divan Restoranı'nın Türk Telekom Stadı'nda bir şubesinin bulunduğunu hatırlattı. Sözleşmenin devam ettiğini dile getiren yöneticilere ise Terim, "Eğer tazminat için paranız yoksa ben öderim" teklifinde bulunduğu öğrenildi.

08.10.2019 10:20

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki ezeli rekabet birçok yönden iki camiayı yarıştırır ancak son dönemde sarı-kırmızılıların teknik direktörü Fatih Terim ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç arasındaki gerilim sonrasında iş ilginç boyutlara ulaştı.

Her şey, Koç'un Terim'in TFF'den aldığı tazminatı dile getirmesiyle başlamıştı. Bunun üzerine Terim'in avukatı buna karşılık vermiş, ancak Fenerbahçe başkanı geri adım atmamıştı. Yaz dönemindeki bu tartışmaların ardından her şey unutulduğu düşünülüyordu ki, aslında ateşin küllenmediği görüldü.

"TAZMİNAT İÇİN PARANIZ YOKSA BEN ÖDERİM"

Milliyet'in haberine göre; Galatasaray'ın 3-2 galip geldiği Kayserispor deplasmanından sonra Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ile görüşen Terim, Koç grubunun işletmeciliğini yaptığı "Divan Restoranı"nın Türk Telekom Stadı'nda da bir şubesinin bulunduğunu hatırlattı. Koç ile büyük gerginlik yaşayan tecrübeli teknik adam, neden Koç grubu ile devam edildiğini sordu. Sarı-kırmızılı yönetici ise Divan Lokantası ile sözleşmelerinin devam ettiğini dile getirerek, bunun sonlanmasının ardından duruma bakabileceklerini dile getirdi. Terim'in bunun üzerine Günay'a, "Eğer tazminat için paranız yoksa ben öderim" dedi.

NELER YAŞANMIŞTI?

30 Ağustos tarihindeki bu görüşme sonrasında ise Ali Koç'un Terim için söylediği, "Sicili bozuk" sözü gündeme oturdu. Club Brugge maçı öncesinde yaşanan bu olay sonrasında G.Saray Yönetimi buna karşılık vermeye çalışsa da, Fatih Terim, F.Bahçe derbisi öncesinde basına açık antrenmanda şu ifadeleri kullanmıştı: "Ali Koç'un yaptığı açıklamalara İstanbul'a dönünce bakacağımı ve değerse cevap vereceğimi belirtmiştim. Baktım ve değmeyeceğine karar verdim. Bu yüzden bir cevap vermedim. Eğer cevap vermeye değseydi verirdim"

Fatih Terim'den yönetime: Paranız yoksa ben veririm

Türk Telekom, Fatih Terim, Galatasaray, Ali Koç, Spor

YORUMLAR(80)
ANTİ-X:DEĞERMİ DEĞMEZMİ BAKICAZ DİYODU TERİM. DEĞMİŞ DEMEKKİ. 500 BİN EUROCUK KADAR DEĞMİŞ
GÖNDERİN FATİHİ PARALAR BENDEN:Her gelişinde Galatasay biraz daha batıyor, neden acaba?
KUBİ:Hak etmeyip federasyonu soyup sogana cevirdigin paralardan verirsin...
HAK:Terim Allah aşkına sen sus yeter artık sus bir
XD:Ali koç dilencilik bitti galiba? Senin gbt de pek sağlam değil hani:D
FENERLİ:fenerbahçe seni 40 defa satın alır terbiyesizlek yapma
FİKO:Zamaninda 5 liraya bilezik satan adamlara bak hele ne kadarda gecmis ozurlulerisiniz
AAA:Dilencilerde para çok derler doğruymuş demek
31/31/31:10 lira dileniyordunuz gariban fblilerden ne alıyon sen bacanak
FEBEŞ:Maaşları ödemeye cek durumdayoz dedi başkanın başkanın dün puhaa
Tüm 80 yorumu okumak için tıklayın
14.10.2019 13:15:19