Fatih Terim'in kızlarından zehir zemberek koronavirüs sözleri: Nefesim daralıyor

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyururken kızları Merve Terim ve Buse Terim'den sert tepki geldi. Buse Terim babasının koronavirüse yakalanmasına ilişkin Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Nefesim daralıyor" dedi.

23.03.2020 22:25 | Son Güncelleme: 24.03.2020 08:26

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını duyurdu. Terim, paylaşımında "Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere" ifadelerini kullandı.

Fatih Terim'in kızından zehir zemberek tepki

MERVE TERİM'DEN ÇOK SERT TEPKİ

Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim'in koronavirüse yakalandığını açıklamasının ardından kızından büyük tepki geldi. Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, "Sizin Allah belanızı versin! Hepiniz Allahınızdan bulun!" ifadelerini kullandı.

Fatih Terim, Beşiktaş ile oynadıkları maç öncesinde ligin devam etmesine isyan etmiş ve TFF'ye büyük tepki göstermişti.

Fatih Terim'in kızından zehir zemberek tepki

BUSE TERİM: NEFESİM DARALIYOR

Buse Terim babasının koronavirüse yakalanmasına ilişkin Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Çok şey söylemek istiyorum ama kelimeleri seçemiyorum.. Nefesim daralıyor ve hayatımın en kötü saniyelerini yaşıyorum. Yaşadığım korku tarifsiz, yanında olamamanın verdiği acı daha tarifsiz" ifadelerine yer verdi.

Fatih Terim'in kızlarından zehir zemberek koronavirüs tepkisi

ABDÜRRAHİM ALBAYRAK'IN TESTİ DE POZİTİF ÇIKMIŞTI

Sarı-kırmızılıların ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak da korona virüs sebebiyle tedavi altına alınmıştı. Tecrübeli yöneticinin eşi Şükran Albayrak'ın da koronavirüs testinin pozitif olduğu belirtildi. Çiftin özel bir hastanede karantinada olduğu ifade edildi.

Fatih Terim’in kızlarından zehir zemberek koronavirüs sözleri: Nefesim daralıyor

İlgili Haberler

Yorumlar (89)
NEŞET KURNAZ: fatih terimin kızı diye anıldığı sürece dikkate alan olmaz zaten
NEŞET KURNAZ: ya arkadaş Fatih Terim virüs kapmıyacak diye bir şeymi var suçlu aramanın peşindeler Allah belanı versin ne la dünya Fatih Terimin etrafında dönmüyor birde adamı hemen ölmüş muamelesi yapmayın Fatih hoca güçlüdür öle kolay olmuyo ligin deyidi falan prosedürler çok Türkiyede önce nerden kaptığını ve çevresini karantinaya almmak lazım Allah yardımcısı olsunn ben iyileşeceğine inanıyorum
MURAT: Hastalığın maçta olmadığı aşikar maçta olsa idi hasan ve ümit davalada çıkması kaçınılmaz olurdu eşi hala abd de belki beddua eden hanımefendi yurt dışından kendisi getirdi kim bilir çocuklarımın canı (futbolcular) herşyden değerli derken maçtan önce deyip bizi hükmen mağlup edin deyip maça çıkmadaydı samimi ve kahraman olurdu maçtan sonra hiçbir inandırılıcığı yok Allah acil şifalar versin inşaAllah.
Haberler››Spor››Fatih Terim'in kızlarından zehir zemberek koronavirüs sözleri: Nefesim daralıyor - Spor