Fatih Terim'in koronavirüse yakalanması sonrası, derbideki 850 kişi karantinaya alınacak

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyuran Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim futbol dünyasını hüzne boğarken, Sağlık Bakanlığı'ndan çarpıcı bir hamle geldi. Bakanlık Galatasaray-Beşiktaş derbisinde görev yapan 850 kişi karantinaya alınacak.

24.03.2020 08:48 | Son Güncelleme: 24.03.2020 09:35
Yorumlar (17)
YAŞLI KURT: TARAFLI TARAFSIZ HERKEZ SEVER ŞİKE SARAYI
ATAKAN KARTAL: fatih terim virüse yakalandı diye ajitasyon yapmayın yok maçlar ertelenseymiş yok bilmem ne o zaman hastaneleride kapatalım orda çalışan sağlık personeli ne yapacak binlerce vaka nın ortasında onların aileleri ne yapacak çoluk çocuk yurt dışında mal mal gezsinler sonrada virüs kaptık bütün takım ve yöneticilere sormak lazım yurdışına gidip geldiler mi
BJK: TFF DEN ACİL OLARAK AÇIKLAMA BEKLEMEK HAKKIMIZ , HUKUKÇULARI ADALETİ SAĞLAMAK İÇİN GÖREVLERİ BAŞINA DAVET EDİYORUM.
ADAM: EEE!! ONLAR EVLERİNE GİTTİLER, SOKAKLARDA GEZDİLER. NE OLACAK ŞİMDİ? O GÜNDEN BU GÜNE KATLANARAK ÇOĞALDI. O 850 KİŞİ ŞİMDİ OLDU 850. 000 KİŞİ. ALLAH SONUMUZU HAYIREYLESİN.
MEMET33: FATİH TERİMİN O GÜNKÜ AÇIKLAMASINDAN ÖNCE BİLE DEMİŞTİM, FATİH TERİM İMPARATORDUR NE DERSE ONU YAPACAKSINIZ VE YAPTINIZ, SEYİRCİSİZ MAÇTAN SONRA LİGLER ERTELENDİ. ŞİMDİ BU 850 KİŞİNİN VEBALİNİ FEDERASYON NASIL ÇEKECEK, DAVA AÇARSA TAKIMLAR İŞİN İÇİNDEN NASIL ÇIKILACAK?
KUMLUCALI UĞUR: Bu illet Fatih Terim''e bile bulaşıyorsa mevcut tehlikeyi siz düşünün. . . ! Devletimizin bir kaosa bir ekonomik krize sürüklenmesini tabıki istemem ama sokağa çıkma yasağından başka çare yok.
DENİZLİLİ: Tek sorumlusu TFF başkanı Nihat Özdemir, beın sport, ve kumar sektörünün baronu Eski, TFF başkanı dır.
ERDEM KOCAGÖZ: Önlem olarak TFF başkanı nihat özdemir futboldan men edin yeter
ÇOK YANLIŞ!!: Derbi 15 Martta oynandı. Bu saatten sonra o kişileri karantinaya alsan ne almasan ne? eğer o virüs bulaştıysa sadece ilk halkalarında bile binlerce kişi enfekte olmuş demektir.
AKINCI: Halkın uyarısını tedirginliğini dikkate alacaksın maclar iptal edilsin deniyorsa edeceksin yoksa kaybedersin GS 1976 C C C 1905
SACİD: Al sana önlem. Hani önlem. Lafla önlem.
TOKATÇI SELO: Şenol güneş in boş kafaya dikiş attırması gibi bu terimin coronasıda hikaye çıkacak ahada görün
TARAFTAR: Tüm ligler düşünüldüğünde yaşanacak olası bir tek can kaybının bile sorumlusu, tüm dünyada ligler ertelenmişken olayın ciddiyetini kavrayamayıp ligleri oynatanlardır. Göz göre göre insanları tehlikeye attınız. Bir hafta daha maçları seyircisiz oynatınca ne oldu? Bu kararı verenler hesabını da vermelidir. Önce insan!
KÜTAHYALİ...: sorumlular verecek hesabını fatih hocayı sevmeye biliriz ama biz RESULÜN ümmetinin halkıyız türkün türkden başka evladı dostu yoktur. fatih hocaya ve arkadaşına rabbim tez zamanda şifa versin inşallah en kısa zamanda sevdiklerine ve sağlığına kavuşşsun inşallah .
KARTAL: maçların iptal edilmemesi büyük hata olmuş. ama seyircisiz kararı alınmadan önce gs başkanı önlemlerin alındığını 50 000 kişinin maça gelmesinde bir sakınca olmadığını söylüyordu
BJK: NE ALAKA GEYİK
3 3
SABIR SABIR: sorumlu ve suçlu tff bence . . . şimdi derbide görev alan almayan seyirci hakem oyuncu top toplayıcı . . . . al sana önlem tff. . . . işte virüs bu şekilde yayıldı sayenizde. . . . . hala devletim önlem almaya gidiyor. . . en iyi önelm sokğa çıkma yasağıdır. . . . sağlık ve emniyet mensupları hariç kimse sokağa çıkmasın ya. . . lütfen ne olur
Haberler››Spor››Fatih Terim'in koronavirüse yakalanması sonrası, derbideki 850 kişi karantinaya alınacak - Spor