Fatih Terim kameraman ile tartıştı, üzerine yürüdü!

Galatasaray'ın Real Madrid'e 6-0 yenildiği maçta Fatih Terim, bir ara sinirlerine hakim olamadı ve pilot kameramanın üstüne yürüdü ve kameraya vurarak açısını değiştirdi.

07.11.2019 08:23 | Son Güncelleme: 07.11.2019 08:35

Real Madrid- maçı temsilcimiz için kötü başlayıp kötü biterken, Teknik Direktör Fatih Terim bir ara pilot kameranın açısına çok sinirlendi.

Real Madrid 3-0 öne geçtikten sonra Galatasaray kulübesinin yanındaki kameramanın kendisine odaklanmasına sinirlenen Terim, önce sözlü olarak uyarıda bulundu. İspanyol kameramanın kendisini karşılık vermesine sinirlenen Terim, kameramana doğru hışımla yürüdü.

KAMERAYI İTİP AÇISINI DEĞİŞTİRDİ

Pilot kameraya yansıyan görüntülerde Terim'in sinirlerine hakim olamayıp, eliyle iterek kameranın açısını da değiştirdiği gözlendi.

Terim'in mücadelenin ikinci yarısında ise daha sakin olduğu gözlendi. Oyuncularının yaptığı basit hatalarda ise Terim tepkisini gösterdi.

Fatih Terim kameraman ile tartıştı, üzerine yürüdü!

Real Madrid, Galatasaray, Fatih Terim, Spor


HABER YORUMLARI (93)
IIMPARATORUN ASKERI:Ulan ne kadar fatih terim ve galatasaray düşmanı varsa buraya dolmuş ne olmuş la yenilmiş de unutmayın tarihe yazılı GS bundan daha iyi kadroya sahip realin elinden süper kupayı almış sizin sekiz tas şikebahce değil kupa almak son 8 e bile kalamadınız. YINE SAMPIYON GS GS GS GALATASARAY KUDURUN.
TERİM:Taktiğim yok ama gazozum çok.
FARUK BUDAK:Farih terim turkiyede futbolu cirkinlestiren kisi ve yetiştirdigi jeneresyon .hep ayni cirkeflikle turkiyede futbolu bitirdiler.
HASOLİ66:Bu adamın yanında durupta efendiliğini kaybetmeyen tek adam Ümit DAVALA
DİYARBAKIRLI:utanıyorsan istifa et
:)):adam belki burnunu kaşıyacak bişey yapacak 7-24 çekim yapılır mı? başka işi yok mu? git çimleri görüntüle. dağ taş toprak deniz vb. görüntüle:))
GÖKTÜRK:HEP YAZDIM BU KAVGACI BİRİSİ YANİ FATİH HOCA VE BAZI YARDIMCILARI.SEYİRCİYLE HAKEMLE FEDERASYONLA KAMERAMANLA.HİÇ BİR ŞEY BULAMASALAR GÖLGELERİYLE KAVGA EDERLER.KAMERAMANLA KAVGA EDENDE GÖRDÜK.HAYRET BİRŞEY
SANLIIIIITUNCAAAAY:garibim kameraman herşeyden habersiz tabi bilmiyoki zamanında 6 kasımda 6 tane daha yemişti acısı ona :)
BAY B:sen kimsin lan havalı havalı tavırlar senin bitirmezlermi bitirirler inşallah
TAFAX:Arkadaş bu kadar kalitesiz bukadar kendini beyenmişlik olmaz. sen kimsin ki ekmek kazanmak için çaba sarf eden adama saldırıyosun. 6alatasarayın Salata hocası
Tüm 93 yorumu okumak için tıklayın
15.11.2019 07:29:22