Fatih Terim, Ocak ayında istediği futbolcular transfer edilmezse istifa edecek

Son olarak Real Madrid'e deplasmanda 6-0 yenilen Galatasaray'da sular durulmuyor. Fatih Terim'in devre arasında istediği oyuncuların transfer edilmemesi durumunda istifa kararı alacağı öğrenildi.

08.11.2019 15:00 | Son Güncelleme: 08.11.2019 15:07

Real Madrid karşısında alınan 6-0'lık mağlubiyet sonrasında çok sinirlenen Teknik Direktör Fatih Terim, yapılan transferler hakkında yönetime sert bir mesaj gönderirdi. Tecrübeli çalıştırıcı "Çok uzun zamandır, hem içeriye hem dışarıya mesajlar veriyorum. Aslında en önemli olan söyleyemediklerim. Arasındaki uçurum derler, öyle bir laf var" sözleri bir anda gündeme oturdu.

Yaz ayı transfer döneminde 13 futbolcuyu kadrosuna katan ve genelde tecrübeli oyuncuları tercih eden 'da yönetimle Fatih Terim arasındaki ipler iyice gerilirken, başarılı çalıştırıcının son haftalarda "Futbolcuların Geçmişine Değil Geleceğine Yatırım Yapmalıyız" ifadeleri ise sancıyı bir kat daha artırıyor.

TRANSFERLER İKİ MENAJERLE YAPILDI

Real Madrid hezimetinden sonra oluşturulan kadro mühendisliğiyle ilgili kafalarda soru işareti bırakan cümleler sarfeden Fatih Terim'in Başkan Mustafa Cengiz ile Abdurrahim Albayrak'ı kastettiği belirtilirken, bu yöneticilerin iki menajere yetki belgelerini verip transfer işlerini yürüttüğü ortaya çıktı.

OCAK AYINDA İSTEDİĞİ OYUNCULAR ALINMAZSA İSTİFA EDECEK

Akşam'ın haberine göre; Terim'in listesindeki tercihlere yönelmeyen ve sürekli iki Türk menajerle ortak hareket eden Galatasaray yönetimi teknik heyetin yanı sıra scout ekibini de görmezden gelirken, gelinen son durumun ardından Fatih Terim'in köprüleri attığı, Ocak ayında kendi istediği oyuncuların alınmaması halinde istifa mektubunu cebine koyduğu ifade edildi.

Fatih Terim, Ocak ayında istediği futbolcular transfer edilmezse istifa edecek

Real Madrid, Galatasaray, Fatih Terim, Spor


HABER YORUMLARI (6)
NİRVANA:Geçen Ocakdan beri terim kimi istediyse alındı . aldırdıklarını şimdi beyenmiyorsa istifa etmesi daha doğru olur .
KUMBURGAZI:Ronaldoyu da alsalar seni kesmez be terim. Yine bahane bulurdun. İstifa et. Gitsin.
FB:nasıl alınsın istediği oyuncular sattığın kadar alabilirsin diyor uefa gs devre arası çok oyuncu satamazsa fazla alamaz gs liler çok heveslenmesin çok transfer yapacağız diye çünkü süre kısıtlı sattığın kadar al durumu var nereye alıyor kimi alıyor gs uefa zaten bi kere izin vermez bu transferlere sadece satış yaparsa olur yoksa transfer falan olmaz
RONALDO:Bu futbolcuları başkaları mı aldı? . . .
MUSTY44:Bu adam istifa etmez. Öyle bir karar alsa bile GS sürekli yenilir yönetime kendini kovdurtur. TAzminat var sonuçta
ALİ:Biraz sıkışınca kaçacak,bana da istediğim futbolcuları alın ben de takımı şampiyon yaparım,onda ne var!
19.11.2019 07:37:11