Usta oyuncu Fatma Girik, hastaneden taburcu edildi

Yeşilçam'ın emektarlarından olan Fatma Girik, yaklaşık 1 aydır tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi'nden taburcu edildi.

10.10.2019 13:35

Geçtiğimiz ay diş tedavisi için Ankara'ya giden ve doktorun tavsiyesi üzerine hastaneye yatırılan usta oyuncu Fatma Girik'ten iyi haber. Girik, yaklaşık 1 aydır tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi'nden taburcu edildi.

YÜRÜME GÜÇLÜĞÜ NEDENİYLE HASTANEYE KALDIRILMIŞTI

Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Fatma Girik, yürüme güçlüğü nedeniyle Ankara Şehir Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Hastanede tetkikleri ve genel tedavisi yapılan Fatma Girik'in yürüme güçlüğü, fizik tedavi ile düzeldi. Ünlü sanatçı tedavisinin tamamlanmasının ardından hastaneden taburcu edildi.

SAĞLIK BAKANI ZİYARET ETMİŞTİ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tedavi sürecinde Fatma Girik'i hastanede ziyaret etmişti.

Usta oyuncu Fatma Girik, hastaneden taburcu edildi

Şehir Hastanesi, Fatma Girik, Ankara, Magazin

Kaynak: DHA


YORUMLAR(33)
J:HEP BOYLEDIR HERSEYE KARSI CIKAR BU KOMINISLER ULKENIN BIR ADIM ILERI GITMESINI ISTEMEZ .YANCEBIME KOY DERLER
İPEK:akp den nefret eder şehir hastanesinin tadına ilk o bakmış solcular hep böyle nimetinden yararlandıkları şeyi bile eleştirirler
AZRA:Şehir hastaneleri akp''nin baba paralarıyla yaptırıldı. . . Bu ne düşüncesizce bir yorum. .
VATANDAŞ:Nimette Mülk Allah''ındır. Bizler misafiriz bu dünya hiç bir şeyin sahip değiliz ama her bizimmiş gibi yaşıyoruz.
DERVİŞ BABA:Fatma Girik büyük bir sanatçıdır. Belki insanların inançlarına ters gelebilir. Huyunu belki bazen yaşamış olduğu hayatı beğenmeyebiliriz. Bizlerde belki onun yaşamış olduğu durumunda yaşamış olsaydık, daha kötü durumda olabilirdik. Ama o Fatma Giriktir. Sevmesekte saygı duymamız gerekir.
MARDINLI DEHO:AY COK UZULDUM SOLMUSSUN PIRT
ADSIZIM:allah şifa versin
6.FİLO:Fatma Girik'' te ölmeyi unuttu sanki.
6.FİLO:DEDE Sen Müftü adını kullanıp kirletme. sözde müftü olmuşsun ama adam olamamışsın cahil. Zaten beyin silah gibidir sen silahsız birisin o nedenle benimle yorum savaşına girme.
MÜFTÜ DEDE:senin gibi geri zekâlı cahiller bir nebze olsun gerçekleri okuyup öğrensinler diye burada yorum yazıyorum.
Tüm 33 yorumu okumak için tıklayın
14.10.2019 19:18:57