Felipe Melo'dan Yıldırım Demirören Hakkında Olay Paylaşım!

Galatasaray'ın eski oyuncusu Felipe Melo, Yıldırım Demirören'in istifası sonrası çarpıcı bir paylaşımda bulundu. Melo, Instagram hesabından yaptığı paylaşıma, "Türk futbolunun kanseri istifa etti." notunu düştü.

28.02.2019 23:50 | Son Güncelleme: 28.02.2019 23:50

Galatasaray'da oynadığı dönemde taraftarın sevgilisi haline gelen Felipe Melo, Yıldırım Demirören'in TFF Başkanlığından istifa etmesi sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Melo, Instagram hesabından Türkçe yaptığı paylaşıma, "Tanrıya şükürler olsun ki Türk futbolunun kanseri istifa etti" notunu düştü.

Felipe Melo'dan Yıldırım Demirören Hakkında Olay Paylaşım!

"ŞEREF VE GURURLA TAŞIDIĞIM GÖREVİMİ BIRAKIYORUM"

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, "26 Şubat 2012'den beri sürdürmekte olduğum Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'ndan İDDAA, Misli.com'un Demirören Holding bünyesine katılımından ve sözleşmelerin devri yasal olarak tamamlandığından dolayı istifa ediyorum. Bugüne kadar şeref ve gururla taşıdığım bu milli görevi Türkiye ve dünya kamuoyunda tartışmalara mahal bırakmamak ve gölge düşürmemek gerekçesi ile bu kararı almış bulunmaktayım." diyerek istifa ettiğini açıklamıştı.

Felipe Melo’dan Yıldırım Demirören Hakkında Olay Paylaşım!
Yorumlar (69)
YANLIZ KURT: köpek melo
1453: MELO BİLE GERÇEĞİ GÖRÜRKEN HERKES NEDEN BU KADAR KÖR ??? TÜRK FUTBOLU ŞİMDİ KURTULUR ARTIK İDDAACILAR DÜŞÜNSÜN
N E: PİSLİK
Haberler››Spor››Felipe Melo'dan Yıldırım Demirören Hakkında Olay Paylaşım! - Spor