10 Ekim 2018, 18:46

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Soyunma Odasına Halı Serip, 'Hocanın Cenazesini Halıya Saracağız' Deyip Dalga Geçmişler

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç kovulan 3 antrenörle ilgili, "Beşiktaş maçından önce soyunma odasına halı sermişler. 'Beşiktaş bizi yenecek, hocanın cenazesini halıya saracağız' deyip, dalga geçmişler." dedi.

Fenerbahçe Başkan Ali Koç, FB TV'de gündemi değerlendirdi. Teknik ekipte yer alan 3 isimle yollarını neden ayırdıklarını da aktaran Koç şunları söyledi: "Biz ne yapmaya çalıştıysak, bir dirençle karşılaştık. Yeni düzenden bir şey olmayacağı, eski düzenin devam etmesi gerektiğini söylediler. Bu da bazı oyunculara yayıldı. Arda Keskin arkadaşımıza salon sorumluluğu veriliyor. Hocamız işi beğenmiyor. Sonra yollarımızı ayırıyoruz. Erwin Koeman'ın gelmesiyle Turgay Altay'ın bazı yetkileri Koeman'a veriliyor. Takım içerisindeki sorunları nasıl çözeriz diye konuşmalar oluyor. Turgay Altay, 'Banane Fenerbahçeliler düşünsün' diye bir beyanatı oluyor.

"OYUNCULAR MAÇLARA YORGUN ÇIKIYORUZ DİYOR"

Bunu birkaç yerde söylüyor. Oyuncular antrenmanların ardından biz maçlara yorgun çıkıyoruz diyorlar. Bunu Alper Aşçı'ya iletiyorlar. O da bunun Cocu'nun talimatı olduğunu söylüyor. Daha sonra oyuncuların bu şikayetinin teknik ekibe iletilmediği ortaya çıkıyor. Kayseri maçı sonrası 90 dakika idman yapılıyor, oyuncular tepki gösteriyor. Uygulanan dayanıklılık testinin ve sonradan düzenlenen çalışmaların çok yanlış olduğu ve bu yaklaşımın çok ağır sakatlıklara neden olabileceği ortaya çıkıyor.

"BEŞİKTAŞ BİZİ YENECEK, HOCAYI HALIYA SARACAĞIZ"

Konyaspor hazırlıklarına başlayınca Alper Aşçı'nın performansı, tutumu olumsuz olarak görülüyor, sorumluluk alanı değiştiriliyor. Ne oluyorsa bundan sonra oluyor. Ekip olarak futbolcuların motivasyonunu düşüren davranışları artarak devam ediyor. Bize göre mevcut işleyişin devam etmesi için uğraşıyorlar. Beşiktaş maçı öncesinde sporculardan, tesis çalışanlarına kadar takımın moralini bozmak için çalışıyorlar. Maç günü prim açıklanıyor. Primin ve yönetimin yetersiz olduğu konuşuluyor. Beşiktaş maçından önce soyunma odasına halı sermişler. Beşiktaş bizi yenecek, hocanın cenazesini halıya saracağız deyip, dalga geçiyorlar.

"COCU'YA MOBBİNG YAPMA SEVİYESİNE GELDİLER"

Oyuncuların içerisinde bu takımı yenemeyiz. Hoca bu işi bilmiyor diye motivasyonu düşürmek için çaba harcıyorlar. Maç berabere bitiyor. İstedikleri olmuyor yaşadıkları hayal kırıklığını açık açık ifade ediyorlar. Spartak Trnava maçı öncesinde teknik direktöre mobbing yapma seviyesine geliyorlar. Bazı oyuncular üzerinde etki oluşturmaya çalışıyorlar. Yemekte otururken safınızı belli edin deme cüretini kendilerinde buluyorlar.

"BU KEZ KESİN CENAZEYİ KALDIRACAĞIZ"

Karşılaşma öncesinde Turgay Altay, yönetimden haber aldım hoca bırakacak. Hatta tarihi bile kendisine söylenmiş diyor. Statta yine halı var. Bu sefer cenazeyi kesin kaldırırız diyorlar. Ancak maç kazanılınca yine istedikleri olmuyor. Ertesi gün tesislerde Fenerliler yüzünüz gülüyor maçı kazandınız ya diyor."

Altay,Beşiktaş,Ali Koç
10 Ekim 2018 Çarşamba 18:46YORUMLAR (4)
THEEEEND: Değişim dediğini yarım yamalak yapıyor..köklü değişim gerek.
YST: BUNLAR SIRF GÜNDEMİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN YAPILAN ATILAN SAÇMA SAPAN İFTİRALAR BAŞARISIZLIK VAR GÖRÜNEN KÖY UZAKTA DEĞİL BAŞTAN NİYE KOVULMADI BU ADAMLAR YADA NİYE YENİ BİR EKİP KURULMADI ŞİMDİ BAŞARISIZLIK VAR NE YAPALIM ATALIM HER ŞEYİ BUNLARA BİZ ÇIKALIM İŞİN İÇİNDEN AÇIKLAMASI BU AMA İNSANLAR SAF YADA SALAK DEĞİL
DOST: Ya arkadaş nasıl bi komedidir. Koskoca Fenerbahçe Başkanının yaptığı açıklamalara bak. Resmen skandal. Bu açıklamalardan sonra Mehmet DEMİRKOL un yaptığı tesbiti doğru buluyorum. Kendi başarısızlığını başkalarının üstüne yıkmak tan başka bi şey değil. Geldiği günden itibaren ağlamaya başladı. Taraftar ağlama değil icraat istiyor.Fener Fener olalı böyle ne başkan nede böyle bi zulüm gördü. Birinin buna OĞLUM BAK GİTT demesi lazım.
  • BÖRTEÇİNE : kes lan kero mehmet demirkolun adamısın herhalde bit yavruları
DOĞRUSU BU: comolli denen zat sanki fenerbahçeye futbolcu transfer etmemiş futbolculara fenerbahçeyi bulmuş gibi aldıkları hep vasat cocu ne yapsın cocunun tek suçu bu transferlere onay vermesi istemiyorum diyebilirdi ali koçun comolli denen zatı çoktan kovması gerekirdi