Fenerbahçe'den İrfan Can ve Mahmut Tekdemir için 7 milyon euroluk paket!

Transferin hızlı takımı Fenerbahçe, Medipol Başakşehir'in toplamda 9 milyon euro istediği İrfan Can Kahveci ve Mahmut Tekdemir için 7 milyon euroluk bir teklifte bulundu. Başakşehir, 2 milyon euroluk bir indirim yaparsa iki yıldız yeni sezonda sarı lacivertli formayı giyecek.

18.07.2019 09:21

Yaz transfer sezonunun yıldızı olan F.Bahçe'de transferler duracak gibi görünmüyor. Hafta başında Comolli ile bir görüşme yapan Yanal, Başakşehir'den Mahmut Tekdemir ile İrfan Can Kahveci'yi takımda görmek istediğini söyledi. Comolli de hemen harekete geçti.

FARK 2 MİLYON

Takvim'de yer alan habere göre; Başakşehir'in daha önce toplam 9 milyon Euro istediği Mahmet ve İrfan Can için sportif direktör Comolli, 7 milyon Euro'luk bir teklifte bulundu.

FENERBAHÇE CEVAP BEKLİYOR

Hem Mahmut hem de İrfan'ın Fenerbahçe'ye gelmeye sıcak bakması Sarı-Lacivertli kulübün elini güçlendirirken, Başakşehir'in bu teklife birkaç gün içinde cevap vermesi bekleniyor.

İKİ KULÜP ORTADA BULUŞABİLİR

Olumlu cevap gelirse iki oyuncu da F.Bahçe'nin Avrupa kampında yer alacaklar. İki kulübün de temas halinde olduğu Başakşehir'in bir miktar indirimi kabul ettiği de iddia ediliyor.

Fenerbahçe'den İrfan Can ve Mahmut Tekdemir için 7 milyon euroluk paket!

Mahmut Tekdemir, Başakşehir, Fenerbahçe, İrfan Can, Spor

YORUMLAR (22)
HAMZAAAAA: fenerbahçe zaten ful orta da oynayacak oyuncu ile dolu ne yapacan bunları özellikle de irfan ı irfan da olup sizin görüpte benim göremediğim ne anlamadım arkadaş sezon başından beri irfancan başka bir şey demiyorsunuz irfancan ın dayısı felan mı var feneri arayıp bunu kesinlikle alacaksınız felan mı dedi yada siyasiler mi baskı yapıyor alınması için anlamadım gitti bunları alana kadar git sağlam bi forvet bir de defans oyuncusu al fenerbahçe maşallah diğer takımların orta saha oyuncuları kampı
FERİDUN KIZILELMA: başkan al trzege ve visca yı zaten şanpıyonsun bırak dıger transferler boşa harcama paraları. . . . .
MANTİKSİZ: 6 kaleci 11 orta saha .. mahmura mehmet topuza 7 m verin ama merih demiral i serbest bırakın tamam mi
DODO SANGARİUS: Aslında istanbul takımları kapatılsa sadece başakşehir kalsa daha güzel bi, r lig olur. Gereksizler ordusu. . .
.: Fenerbahçe istediği kadar oyuncu alsın . Takımın başında ersun varken boşuna başarı beklemeyin .
BASKETÇİ: bu kadar para nereden geldi acaba ???
NEHABER: ELIF SATILDI YA
TURGUTT: FB nin transfer politikası içler acısı. . . , !Sezon başlayacak oldu daha takım iskeleti diye bir şey yok . . . Her şey eskisi gibi. . . ?GS artıklarına sarılıp duruluyor. . . . . . . FB YE YILDIZ OYUNCU ALINMALI , NOKTA TRANSFERLER YAPILMALIKİ , , FB FB olsun . . , , , !
BİLİRKİŞİ: Sen gs lisin heralde. Gsnin artığı dediğin, maddi bütçe nedeniyle yenileyemediğiniz sözleşmenin oyuncusu olan 1 kişiyi aldı. kılıf uydururken minareni ölç tart
KORKMAZDÜZCE: Bu kulüpler, yandık bittik deyip devletten destek istediler. Kredi kartı mağdurlarının ve zor durumdaki esnafın yararlandığı yapılandırmadan faydalandılar. Ne oldu! ülke petrol, altın dağı mı bulundu. Bu haberlerdeki rakamlar ne? Nereye koşuyor bu kulüpler? Hangi Ülkedeyiz?
Tüm 22 yorumu okumak için tıklayın