16 Mayıs 2018, 10:41

Fenerbahçe Doğuş, EuroLeague Dörtlü Final İçin Sırbistan'a Gitti

Fenerbahçe Doğuş, EuroLeague Dörtlü Final organizasyonu için Sırbistan'a gitti. Sarı-lacivertli temsilcimiz, Real Madrid, Zalgiris ve CSKA Moskova ile mücadele edecek.

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı, THY Avrupa Ligi Dörtlü Final organizasyonu için Sırbistan'a gitti.

Sarı-lacivertli kafile, Atatürk Havalimanı'ndan organizasyonunun düzenleneceği Sırbistan'ın başkenti Belgrad'a hareket etti.

RAKİPLER CSKA, REAL MADRID VE ZALGIRIS

Belgrad'da 18-20 Mayıs'ta yapılacak Dörtlü Final organizasyonunda Fenerbahçe Doğuş'un yanı sıra Rusya'dan CSKA Moskova, İspanya'dan Real Madrid ve Litvanya'dan Zalgiris mücadele edecek.

Fenerbahçe Doğuş, organizasyondaki ilk maçını 18 Mayıs Cuma günü Zalgiris ile yapacak.

Avrupa
16 Mayıs 2018 Çarşamba 10:41YORUMLAR (10)
EMEKLİLİGİ GELMİŞ: Ne olacak bu emeklilikte yaşa takılanların hali en az 5 milyon oy var ona göre
CHP Lİ: CHP YE OY VERELİM ALKOLU ARTIK UCUZA TÜKETMEK İSTİYORUZ
ANDSMERO : Ülkemizde siyaset yok. Ülkemizde fanatizm var. Körü körüne bağlanmak inanmak var. Araştırmadan bilmeden etmeden. Ben halkciyim ne Akp ne chp ne mhp . Herkes otursun düşünsün istiyorum. Akp lilerde hayatlarından memnun değil ama sırf siyaset fanatizminden ötürü oy veriyorlar. Yarın öbürgün de vay efendim acım param yok ne yapacam dersiniz. Tarafsız olun. Kişiye partiye bağlamayın. Mantıklı düşünün ve ülkenin halini genel olarak değerlendirin.dolar euro muhabbetıne değinmıyorum yakıta değinmiyorum
  • ZEVKTEN 6 KÖŞE : tahir bakıyorumda senin baya bir hoşuna gidiyor. Vay sonra oturup zevkten ağlama.
  • TAHİR : Sen mi tarafsızsın bırak tatava yapmayı yazdıklarını bikere bile okumamışın bide ahkam kesiyorsun, kabullenemiyorsunuz dimi zorunuza gidiyor