Fenerbahçe'nin Efsane Başkanı Ali Şen: Başkan Erdoğan, Havalimanını Fenerbahçe Taraftarı İçin Yaptı

Fenerbahçe'nin efsane başkanı Ali Şen, "Bence Fenerbahçeli Başkan Erdoğan, dünyanın en büyük havalimanını Fenerbahçe Avrupa kupasını getirdiğinde taraftarımız alana sığsın diye yaptı. İnşallah o güzel günleri de göreceğiz." dedi.

08.10.2018 11:01 | Son Güncelleme: 08.10.2018 11:03Fenerbahçe'nin Efsane Başkanı Ali Şen: Başkan Erdoğan, Havalimanını Fenerbahçe Taraftarı İçin Yaptı

Efsane başkan Ali Şen, çok özel açıklamalar yaptı. 'nin tarihinin en kötü lig başlangıcını yaptığını söyleyen Şen, bu kötü dönemin geçeceğini belirtti. Şen "Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi şampiyonu olup kupayı ülkemize getirecek. Taraftarımız da yeni yapılan büyük havalimanında takımı karşılamaya gidecek" diye konuştu.

Ali Şen'in röportajının bir kısmı şu şekilde:

"YAŞANANLAR, KENDİ DÖNEMİME BENZİYOR"

"Fenerbahçe tarihindeki en kötü başlangıcını yaptı. Bundan dolayı da kaşları çatanlar var. Ben ilk seçildiğim dönemde de takım kötü durumdaydı. Kendi dönemime benzetiyorum şu anda yaşananları. Hatta taraftarın 'Ali Şen Başkan, Fenerbahçe şampiyon' sloganı o dönemde başladı söylenmeye. Çok iyi transferler yaptık, çok çaba sarf ettik ve takım şampiyon oldu. Ali Koç başkanlığında da bu kötü dönemin geçeceğine ve Fenerbahçe'nin hem Türkiye'de, hem Avrupa'da şampiyon olacağına inanıyorum.

"BAŞKAN ERDOĞAN, HAVALİMANINI FENERBAHÇELİLER SIĞSIN DİYE YAPTI"

Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi şampiyonu olup kupayı ülkemize getirecek. Taraftarımız da yeni yapılan büyük havalimanında takımı karşılamaya gidecek. Zaten Atatürk Havalimanı'na sığmazdık. Bence Fenerbahçeli Başkan Erdoğan, dünyanın en büyük havalimanını Fenerbahçe o kupayı getirdiğinde taraftarımız alana sığsın diye yaptı. İnşallah o güzel günleri de göreceğiz."


Fenerbahçe, Ali Şen, Spor

20.02.2020 14:15:31