Fenerbahçe'nin Efsane Başkanı Ali Şen: Fenerbahçe Şampiyon Olabilir

Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, sarı-lacivertli takımla ilgili çarpıcı bir yorumda bulundu. Şen, "Fenerbahçe 17 maçı da kazanıp 67 puanla şampiyon olabilir mi? Bence olabilir." dedi.

03.01.2019 17:03 | Son Güncelleme: 04.01.2019 00:56

Fenerbahçe'nin efsane başkanı Ali Şen, Radyospor'a konuştu. Sarı-lacivertli takımın gündemini değerlendiren Şen, "Fenerbahçe şampiyon olabilir." dedi.

İşte Şen'in açıklamaları:

"1981 yılında Fenerbahçe'de işler kötüydü. Maçları kaybediyordu. Taraftarlar bağırıyordu. Kongre oldu ve Fenerbahçe başkanlığına kimse aday olmaya cesaret edemedi. Taraftarlar, "Ali Şen" diyordu. Kimse girmedi ve tek aday olarak girdim. O sene 11 futbolcu aldık. "Toplama takım" dendi. Ama o yıl ikinci olduk. İkinci yılda ise bütün kupaları aldık.

"FENERBAHÇE ŞAMPİYON OLABİLİR"

Fenerbahçe'nin bugünkü durumu ortada. 17 maç oynadı ve 16 puan aldı.Bu büyük bir sürpriz. Peki tarihte başka bir sürpriz olabilir mi? Yani Fenerbahçe şampiyon olabilir mi? Evet, olabilir.

"ALİ KOÇ'U SEVİYORUZ"

Ali Koç dışında birisi şu anda görevde olsaydı istifa etmek durumunda kalırdı. Tabii ki hiçbir destek sınırsız değildir. Ali Koç'u seviyoruz. Bu sevgi aynen devam ediyor. Fenerbahçe, savunmaya oyuncu almalı. Oynayanları almalı ve gol atabileni almalı."

Fenerbahçe'nin Efsane Başkanı Ali Şen: Fenerbahçe Şampiyon Olabilir

Spor


HABER YORUMLARI
22.02.2020 06:59:53