13 Haziran 2018, 12:22

Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli, 21 Yaşındaki Danilo Pantic'i İstiyor

Fransız Sportif Direktör Comolli, Chelsea'nin Sırp yıldızı Danilo Pantic'i gözüne kestirdi. 21 yaşındaki oyuncu kiralık olarak Fenerbahçe kadrosuna dahil edilmek isteniyor.

Fenerbahçe'nin yeni Sportif Direktörü Damien Comolli'nin transfer listesi şekillenmeye başladı. Fransız futbol adamının 10 numara adayları arasında Chelsea'nin genç Sırp yıldızı Danilo Pantic ön plana çıktı. Comolli, Chelsea ile olan iyi ilişkilerini kullanarak 21 yaşındaki orta saha oyuncusunu kiralık olarak kadrosuna katmayı planlıyor. Fransız Sportif Direktör, yeni Teknik Direktörü belirler belirlemez Danilo Pantic için girişimleri hızlandıracak.

PARTİZAN DA BEKLEMEDE

21 yaşındaki oyuncunun Chelsea ile olan sözleşmesi 2019'da bitiyor. İngiliz Kulübü genç oyuncunun sözleşmesini uzatarak bir başka takıma kiralamayı düşünüyor. Pantic, geçen sezonu Partizan'da kiralık olarak geçirdi ve oynadığı 46 maçta 5 gol atarken, 11 asist yaptı. Sırp oyuncu bu performansla takımının en iyi oyuncusu seçildi. Partizan da Sırp orta sahayı yeniden kiralamayı planlıyor.

Chelsea,Fenerbahçe,Danilo Di Luca
13 Haziran 2018 Çarşamba 12:22YORUMLAR (6)
KAKANOZ: 'la oğlum bunu almayın buda sırp fetocusu cikabilir
?: Messi yi Ronaldo yu da alsan Aykut Kocaman varken bunlarin performansi bile geriler Aykut Kocamanin oynattigi futbol belli takimi komple degistir komple yenile yine ayni futbolu oynatacak.
ZAVALLİCAHİLLİK: yeni bir teranado pierra maceresi aykut varken hoca aramak cok bilmislik fener ruhu degil
ANDSMERO: GERÇEK andresmo sana seslenıyorum SAHTESİN BUNU BİLİYORSUN Ve kendini kandırıyorsun.Özentilerim piyasada çoğaldı bu nekadar doğru yorumlar yaptığımı gösteriyor takipte kalın beni
BAY FENERLİİİ..: bu comollii midir her ne haltsa,derwall gibi yapmaya çalışıyorda..ıhıda bak demedi demeyin...feneri bitirecek rezil edecekk..bu ne yaaa ..yetenek diye..tüyü bitmemişlere para haratıyorr..fener tırrttt olur bu yıll haaa..