Fenerbahçe ve Galatasaray, Cristian Zapata'yı Transfer Etmek İstiyor!

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Cristian Zapata'yı Fenerbahçe ve Galatasaray kadrosuna katmak istiyor.

15.05.2019 18:41 | Son Güncelleme: 15.05.2019 18:41

Milan'da forma giyen ve sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Kolombiyalı stoper Cristian Zapata'nın geleceğiyle ilgili sıcak günler yaşanıyor. İtalyan basını, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Serie A devinden ayrılma ihtimali çok yüksek olan 32 yaşındaki savunmacıyı kadrosuna katabilmek için pusuda beklediğini yazdı.

2 YILLIK YENİ SÖZLEŞME İSTİYOR

Çizme'de yayım yapan ve Milano ekibine yakınlığıyla bilinen Milan News adlı internet sitesi, okuyucularıyla paylaştığı özel haberinde 2 yıllık yeni mukavele isteyen deneyimli oyuncunun sportif direktör Leonardo'dan gelen 1 yıllık teklif üzerine görüşmeleri durdurduğunu yazdı.

BONSERVİSİ ELİNDE

Zapata'nın önümüzdeki yaz kulüpten ayrılma ihtimalinin her geçen gün arttığının ifade edildiği haberde oyuncuyla temasa geçen kulüpler arasında Galatasaray ve Fenerbahçe'nin yanı sıra Everton ve Flamengo'nun da olduğu belirtildi. Yıldız ismin transferi halinde herhangi bir bonservis bedeli ödenmeyecek.

(Fanatik)

Fenerbahçe ve Galatasaray, Cristian Zapata’yı Transfer Etmek İstiyor!
Yorumlar (7)
DURAN TEKERLEK: fenevbahçe galatasarayla yarışamaz gençler. haber yanlış.
SAMİ: bonservisi elindeyse düşünülebilir
HEMŞİNLİ: ben fenerbahçeli liğimden utanırken, adam dilenen ve küme mücadelesi vermiş bir takıma neden gelmek istesin ki?
Haberler››Spor››Fenerbahçe ve Galatasaray, Cristian Zapata'yı Transfer Etmek İstiyor! - Spor