Fenerbahçe'nin yeni golcüsü Vedat Muriqi'nin fiyatı belli oldu

Fenerbahçe'nin sezon başında Çaykur Rizespor'dan transfer ettiği genç golcü Vedat Muriqi'yi 20 milyon euroya satmayı planlıyor.

10.09.2019 09:03

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe, Tottenham, Kosova, Spor


YORUMLAR(54)
HAKKI:adamın dibi
UĞUR ŞENTÜRK:3 Maç 2 gol :) 20 milyon euro :DD 5 6 hafta sonra yedeklere çekilir. Sonra Mayısta yine hüsran öğrenilmiş çaresizlik eşittir Fenerbahçe
QPW:10 mülyon avuro verenin aklına tükürem
UAGS:Biz gidiyoruz 35 yaşındaki Falcao ya yıllık 7 m euro veriyoruz maliyeti yıllık 9 m euro yu buluyor. 25 yaşında fiziği kuvvetli bitirici defansa korlu salan ve belli bir istatistiği yakalayan forvet için 20 m euro bile az gerçekçi olalım. Fenerbahçe büyük iş başardı. Bir cinbom lu olarak içim yanıyor.
REX:mantıken düşününce yazdıkların sana dogru gibi gelebilir ama düşünemedigin gercek falcaonun profesyonelliği , her alanda her takıma sadece ismi yeter korku salmak için .
İSMİNİ VERMEK İSTEMEYEN FENOMEN CERRAH:ne çirkin ve itici bir tip bu yaaa. . . . vedat muriqiymiş, ismi de gıcık. . . daha elit güzel isimli topçular almalılar jefferson, williams, van basten tarzında. . . böyle avrupanın gelişmemiş ülkelerinin abuk sabuk isimli topçularını istemiyoruz. . ben şimdi oğluma forma alacam, arkasında muriqi mi yazacak?
Ö YEŞİL:sen cerahmıydın vay hastalır haline
FATE:İsmini vermek istemeyne cinconlu sözde fenomen cerrah daha uygun olurdu.
HASAN HÜSEYİN KURT:vahdettin, abdultalipin nesi kötü, kolpacı, öz türk ve müslüman isimleri
EMRE41:şaka yapıyorsan komik, ciddi yazdıysan daha komik
Tüm 54 yorumu okumak için tıklayın