Fenerbahçe'yi Avrupa Ligi'nde eleyen Vardar'da ekonomik kriz!

Vardar'ın eski sportif direktörü Darko Pancev, "Fenerbahçe'yi eleyip gruplara kaldıktan sonra daha güçlü bir kadro oluşturmak adına UEFA'dan gelen parayı kullanacaktık. Ancak tam tersi oldu. Ekonomik kriz başladı ve birçok futbolcu takımdan ayrıldı." dedi.

17.10.2019 20:37 | Son Güncelleme: 17.10.2019 22:06

2017 yılında UEFA Ligi'nde 'yi eleyen Makedon kulübü Vardar, o tarihten bu yana ciddi anlamda ekonomik darboğazın eşiğinde. UEFA'dan ceza alan ve yaşanan ekonomik kriz sebebiyle birçok futbolcusunun kulüpten ayrıldığı Vardar'da şimdi de yeni bir sorun ortaya çıktı. Vardar'ın eski sportif direktörü Darko Pancev, UEFA'dan gelen bonusların kulübün kasasına girmediği ve paraların bir anda yok olduğunu söyledi. Pancev o dönemle alakalı yaşananlar hakkında şu açıklamaları yaptı:

Darko Pancev

"UEFA'DAN GELEN PARAYI KULLANACAKTIK"

"Vardar'da garip bir şeyler oldu. Najdovski ve ben takımın kalitesini yükseltmek için görevdeydik. Çok hızlı bir şekilde çalışmalar yaptık. Avrupa'da Fenerbahçe'yi eleyerek büyük bir sürpriz yaptık. Gruplara kaldık. Ancak Fenerbahçe'yi eleyip gruplara kaldıktan sonra daha güçlü bir kadro oluşturmak adına UEFA'dan gelen parayı kullanacaktık. Ancak tam tersi oldu. Paralar nerede bilmiyorum. Sonrasında ise ekonomik kriz başladı ve birçok futbolcu takımdan ayrıldı."

(Futbol Arena)

Fenerbahçe'yi Avrupa Ligi'nde eleyen Vardar'da ekonomik kriz!

Fenerbahçe, Avrupa, Spor


HABER YORUMLARI
17.11.2019 22:56:03