13 Ekim 2017, 13:06

Fenerbahçeli Robin van Persie, İstanbul'daki Evini Boşaltıyor

Fenerbahçe'nin takımdan ayrılması için beklediği Robin van Persie, İstanbul'daki evini boşaltmak için kargo şirketiyle anlaştı.

Sık sık sakatlanan, en son da tüm uyarılara rağmen gittiği milli takımda sorun yaşayıp hala tedavi sürecinde olan  Van Persie ile  Fenerbahçe arasındaki ilişkiler kopma noktasına geldi. Kulüp  Van Persie'den umudu kesti. Devre arasında yolların kesin olarak ayrılacağı artık bir sır değil.

KARGO ŞİRKETİYLE ANLAŞTI

Bunun bilincinde olan Hollandalı da  İstanbul'daki eşyalarını toplamaya başladı. Evini boşaltmak için çalışmalara girişen  Van Persie'nin bir kargo şirketiyle anlaştığı öğrenildi. Birkaç hafta içinde eşyalarını  Hollanda'ya gönderecek Robin van Persie'nin menajerini de  Fenerbahçe ile ayrılık görüşmelerini yapması için görevlendirdiği bildirildi.

FENERBAHÇE BONSERVİSİNİ VERECEK

Sarı lacivertlilerin alacaklarına karşılık bonservisini vermesi bekleniyor. 33 yaşındaki yıldız, kariyerine ise tıpkı  Dirk Kuyt gibi  Feyenoord'da devam edecek. Hollandalı, önümüzdeki hafta  Feyenoord yetkilileri ile yüz yüze görüşecek ve anlaşmanın detaylarını belirleyecek.

Feyenoord,Fenerbahçe,İstanbul,Van
13 Ekim 2017 Cuma 13:06YORUMLAR