Fenerbahçeli taraftarlar Samandıra'da takım otobüsüne saldırdı!

Süper Lig'in 23. haftasında Galatasaray'a 3-1'lik skorla mağlup olan Fenerbahçe'de sarı lacivertli taraftarlar Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde başkan Ali Koç ve teknik direktör Ersun Yanal aleyhine tezahüratlarda bulundu. Taraftarlar ayrıca takım otobüsüne de yabancı madde yağdırdı.

24.02.2020 10:44 | Son Güncelleme: 24.02.2020 10:48

20 yılı aşkın bir süre sonra gelen Galatasaray mağlubiyeti sonrasında öfkesine hakim olamayan sarı lacivertli taraftarlar, Ali Koç ve Ersun Yanal'ı istifaya davet ederek tepkilerini gösterdiler.

Stadyum dışındaki tepkilerin yanı sıra Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde tepkiler devam etti. Yaklaşık 200 Fenerbahçe taraftarı Can Bartu Tesislerinde sarı lacivertli kafileyi beklerken çevik kuvvet ekipleri de tesis çevresinde güvenlik önlemleri aldı.

Fenerbahçeli taraftarlar Samandıra'da takım otobüsüne saldırdı!

6 çevik kuvvet otobüsü ve 2 toma ile tesis çevresinde güvenlik önlemleri alınırken sarı lacivertli taraftarlar 'Ali Koç istifa', 'Ararım, sorarım, ararım seni her yerde, ararım ıssız gecelerde Ali Koç nerede', 'Ersun Yanal istifa' sloganları attı.

TAKIM OTOBÜSÜNE TAŞLI SALDIRI

Takım otobüsü tesislere yaklaştığında ise protestolar arttı ve taraftarlar yabancı madde yağdırdı. Tesislerin kapısının önünde takım otobüsüne taş ve şişe gibi sert cisimler yağdıran taraftarlar sert tepki gösterdiler.

Fenerbahçeli taraftarlar Samandıra’da takım otobüsüne saldırdı!

Kaynak: DHA

Yorumlar (65)
JUVENTUSLU HATUN: Cirkef futbolcularin cirkef taraftari Camia böyle degismezler
GS: Saldıracak kimse (hakem, federasyon, rakip takım) bulamayınca kendi takımlarına saldırmaya başladılar.
TS.: Ne galip gelince eğlenmesini,Ne maglup olunca ona göre davranmasını biliyoruz.Yeter yaaaaaa...
Haberler››Spor››Fenerbahçeli taraftarlar Samandıra'da takım otobüsüne saldırdı! - Spor