19 Nisan 2017, 09:54

Fenerbahçeli Volkan Demirel: Başakşehir'in 4 Attığı Takıma Biz Fazlasını Atarız

Fenerbahçeli Volkan Demirel, Galatasaray derbisi öncesinde takım arkadaşlarıyla konuştu, "Başakşehir'in 4 attığı takıma biz fazlasını atarız." dedi.

Galatasaray-Fenerbahçe derbi maçı öncesi  Fenerbahçe kaptanı  Volkan Demirel, dün sabahki idman öncesi bazı takım arkadaşlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Yerli oyuncuların katıldığı, yabancılardan ise sadece Josef de Souza'nın iştirak ettiği kahvaltıda bol bol derbi konuşuldu. Kahvaltıya  Volkan Demirel'in sözleri damga vurdu. "Eğer  Galatasaray'ı yenemezsek bu taraftar bizi tefe koyar" diyen tecrübeli kaptan, "Önümüzde iki hedef var;  Galatasaray'ı yenmek,  Türkiye Kupası'nı kazanmak... Bu ayağımıza kadar gelen büyük bir fırsattır.  Galatasaray'ı yenersek çok iyi olur, fark atarsak efsane olur" şeklinde konuştu.

EN ÇOK 6-0 KONUŞULUYOR

Takım arkadaşlarından kendilerine inanmalarını isteyen  Volkan Demirel, "Başakşehir'in 4 attığı takıma biz de atarız. Fazlasını da atarız. 4 de olur, 5 de... Yeter ki onları  Başakşehir'e karşı oynadıkları gibi yakalayalım.  Galatasaray'ı hep yeniyoruz ama hep 6-0 konuşuluyor. Tabii ki 1-0 olsun bizim olsun ancak fırsatını bulursak da farka gidelim" dedi.

'KAZANIRSAK TARAFTAR BİZİ AFFEDER'

Volkan Demirel, arkadaşlarına yönelik yaptığı konuşmada yerli yabancı ayrımı yapmadan herkesin birbirine yardımcı olmasını isterken, " Galatasaray maçı taraftara kendimizi affettirmek için büyük bir fırsat. Bu her zaman böyle olmuştur. Onlara büyük bir zafer armağan edelim. Herkes derbiye iyi konsantre olsun" diye konuştu.

Fotomaç)

19 Nisan 2017 Çarşamba 09:54