08 Aralık 2018, 15:21

Fenomen Dizi Çarpışma'dan Bir Sürpriz Daha! Ferhat Göçer Yazdı Kıvanç Tatlıtuğ Okudu

Bir çok sahnesiyle ilklere imza atan fenomen dizi Çarpışma'dan bir sürpriz daha. Kıvanç Tatlıtuğ, Ferhat Göçer'in Sarıyer Spor Kulübü için bestelediği marşı okuyarak bir ilke daha imza attı.

Çektiği sahnelerle ilklere sahne olan Çarpışma dizisinde bir sürpriz daha ortaya çıktı. Ferhat Göçer, Başkan Vekilliği görevini üstlendiği Sarıyer Spor Kulübü için 2016 yılında marş bestelemişti. Geçtiğimiz gün SHOW TV'nin fenomen dizisi 'Çarpışma'da ise Kıvanç Tatlıtuğ bu marşı tek başına söyleyerek bir sürprize imza attı.

KULÜP TARİHİNDE BİR İLK

Ferhat Göçer, Başkan Vekilliği görevini üstlendiği Sarıyer Spor Kulübü için 2016 yılında marş bestelemişti. Kulüp tarihinde bir ilk olan bu çok özel çalışmada Sarıyer Spor'un futbolcuları ve taraftarları da Göçer'e eşlik etmişti.

SÜRPRİZE İMZA ATTI

Geçtiğimiz gün SHOW TV'nin fenomen dizisi 'Çarpışma'da ise Kıvanç Tatlıtuğ, bu marşı tek başına söyleyerek bir sürprize imza attı.

"AŞK YARALIYKEN DE SÖYLEYEBİLMEKTİR ŞARKINI"

Dizide, Sarıyer Spor için amigoluk yapan polis Kadir'e hayat veren Tatlıtuğ'un söylediği marşa Ferhat Göçer'den anlamlı paylaşım geldi. Göçer, bu sahneyi, "Aşk, yaralıyken de söyleyebilmektir şarkını..." sözleriyle Instagram hesabından paylaştı.

08 Aralık 2018 Cumartesi 15:21YORUMLAR (14)
SAMSUNSPOR: SARIYER KİM ALLAH AŞKINA ADAM GİBİ KLUP BULAMADINIZ MI SOYTARILARI BULDUNUZ
ANKA: böyle reklamla falan kurtaramazsınız diziyi proje toptan hatalı oyuncu seçiminden konuya kadar izlenmez yakında final patlar
VATANDAS RIZA BEY: ASGARİ ÜCRET 1800 DEN AZ OLURSA BU SEFER OY YOK ONA GÖRE GEÇİNEMİYORUZ EN AZ 1800 OLMALIKİ RAHAT GEÇİNELİM KİRA FATURALAR EGİTİM MASRAFLARI MUTFAK MASRAFLARI FALAN DERKEN PARA KALMIYOR SADECE 950 LİRA KİRA VERİYORUM TEK ÇALIŞINCA GEÇİM ZOR ENAZINDAN 1800 İYİ PARA İNŞALLAH HADİ BAKALIM
  • VATANDAŞ ERDOGAN : 1. 800 NE LAN EN AZ 2. 000 BÖYLELERİNİ SALLANDIRACAN
GÜRCAN: bu dizimi çeviriyor seyrediliyormu bale
Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın