Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler

Kırıkhan Müftüsü Mekki Solmaz, FETÖ'nün darbe girişimine tepki göstererek, "Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ne zaman 'evinize dönün' talimatı verirse o zamana kadar nöbetteyiz.

27.07.2016 12:52Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Kırıkhan Müftüsü Mekki Solmaz, FETÖ'nün darbe girişimine tepki göstererek, "Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ne zaman 'evinize dönün' talimatı verirse o zamana kadar nöbetteyiz." dedi.

Müftü Solmaz, müftülükte düzenlediği toplantıda, 15 Temmuz gecesinde göstermiş oldukları hizmetlerden ötürü imamlara, müezzinlere ve Kur'an kursu öğrencilerine teşekkür etti.

Meydanlarda sonuna kadar nöbete devam edeceklerini vurgulayan Solmaz, "Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ne zaman 'evinize dönün' talimatı verirse o zamana kadar nöbetteyiz. Türkiye Cumhuriyeti hükümetini devirmeye kalkışan darbeye onurlu ve soylu bir şekilde direniş gösteren din görevlileri başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Devletimizin bekası, aziz milletimizin selameti, mağdur ve mazlum ümmetin geleceği için nöbetteyiz ve nöbette olmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

Recep Tayyip Erdoğan, Mekki Solmaz, Kırıkhan, Müftü, Güncel

Kaynak: AA

17.10.2019 18:38:40