Final Yapan 'İlişki Durumu: Karışık' Dizisi Geri Dönüyor

Show TV ekranlarında yayınlanan ve düşük reytinge kurban giden 'İlişki Durumu: Karışık' dizisi 'İlişki Durumu: Evli' olarak ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

12.05.2016 12:20 | Son Güncelleme: 12.05.2016 14:08

Show TV'de yayınlanan ve geçtiğimiz haftalarda ekrana veda eden 'İlişki Durumu: Karışık' dizisi oyuncuları, yapımcı Fatih Aksoy'un organize ettiği gecede bir araya geldi. Aksoy, "İlişki Durumu: Evli' olarak devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ AMA...

Dizinin reyting oranlarının son haftalarda düşmesiyle Show TV yönetimi tarafından günü değiştirilerek cumartesi akşamından çarşamba akşamına alınmıştı.

SONUCUNU BEKLEMEDEN YAYINDAN KALDIRDILAR

Kanal yönetimi, dizinin çarşamba akşamı alacağı reyting sonucunu beklemeden yayından kaldırma kararı aldı. Reyting kurbanı olan dizi final bölümü ile ekrana geldi.

GÜÇLÜ BİR OYUNCU KADROSU VAR

Yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan'ın üstlendiği 'İlişki Durumu: Karışık' dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda; Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat) ve Eda Ece (Elif) rol alıyordu. Bülent İşbilen'in yönettiği dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyordu.

Final Yapan ’İlişki Durumu: Karışık’ Dizisi Geri Dönüyor
Etiketler: Magazin, Haber
Yorumlar (1)
ELİF: bir bakın yayından kalkan diziler hep komedi ağırlıklı ve moral yükseltici. örnek:LEYLA İLE MECNUN -KARDEŞ PAYI-İŞLER GÜÇLER. -KOCAMIN AİLESİ -ARAMIZDA KALSIN VS. ama artık bizim milletin psikolojisi öyle bozulmuş ki KARAGÜL-O HAYAT BENİM-KURTLAR VADİSİ KEHRİBAR gibi sadist vahşi vurdulu kırdılı entrikalı dizilere müptela. gidişat iyi değil.