15-03-2019 06:58 - ESAS SOZLESME DEGISIKLIKLERI SPK TARAFINDAN UYGUN GORULEN ORTAKLIKLAR - UTOPYA TURIZM


KONUYA ILISKIN ASAGIDAKI ACIKLAMA SERMAYE PIYASASI KURULU (SPK) BULTENINDE
YER ALDI.

ORTAKLIK: UTOPYA TURIZM INSAAT ISLETMECILIK TICARET A.S.

ILGILI MADDELER: SIRKET ESAS SOZLESMESININ “AMAC VE KONU” BASLIKLI 3., “MERKEZ VE SUBELER” BASLIKLI 5., “YONETIM KURULUNUN SECIMI, GOREVLERI, SORUMLULUKLARI VE YONETIM KURULU TOPLANTILARI” BASLIKLI 8., “SIRKETIN TEMSIL VE ILZAMI” BASLIKLI 9., “DENETCILER VE GOREVLERI” BASLIKLI 10., “GENEL KURUL” BASLIKLI 11., “TOPLANTIDA BAKANLIK TEMSILCISININ BULUNMASI” BASLIKLI 12., “ILAN” BASLIKLI 13. VE “KARIN TESPITI VE DAGITIMI” BASLIKLI 15., “KAR PAYI AVANSI” BASLIKLI 16. VE “FINANSAL TABLO VE RAPORLARIN KAMUYA DUYURULMASI” BASLIKLI 17. MADDELERINDE YAPILMASI PLANLANAN DEGISIKLIKLERE ILISKIN TADIL TASARISI SIRKET’IN TALEBI DOGRULTUSUNDA UYGUN GORULMUSTUR.
AYRICA SIRKET ESAS SOZLESMESININ “SERMAYE” BASLIKLI” 6 NCI MADDESINDE YAPILMAK ISTENEN SIRKET’IN KAYITLI SERMAYE TAVANININ 200.000.000 TL’YE ARTIRILMASINA ILISKIN DEGISIKLIK UYGUN GORULMUSTUR.

Bist Endekleri, haberler, kapalıçarşı, uluslararası parite verileri eşanlı olarak verilmektedir. BİST isim ve logosu "Koruma Markası Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz. SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli resmş gazete'de yayınlanan teliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı ; "Burada Yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihleriniz uygun olmayabilir. Bu nedenle isadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."