15-03-2019 13:44 - ANADOLU SIGORTA TRAFIK YOL YARDIM SIGORTASI ILE YOLDA KALMAK YOK - BASIN ACIKLAMASI


KURULUSTAN KONUYA ILISKIN YAPILAN BASIN ACIKLAMASI ASAGIDA BULUNUYOR:

ANADOLU SIGORTA, YENI URUNU TRAFIK YOL YARDIM SIGORTASI ILE HUKUKSAL KORUMANIN YANI SIRA HEM POLICE SAHIBININ HEM DE KARSI TARAFIN ARACININ CEKILMESI, KURTARILMASI GIBI HIZMETLER DE SUNUYOR.

ANADOLU SIGORTA, TRAFIK YOL YARDIM SIGORTASI KAPSAMINDA POLICE SAHIPLERINE, TRAFIK SIGORTASI KAPSAMINDA YER ALAN TEMINATLARIN YANI SIRA HUKUKSAL KORUMA TEMINATI SAGLADIGI GIBI, AYNI ZAMANDA HEM POLICE SAHIBININ HEM DE KARSI TARAFIN ARACININ CEKILMESI, KURTARILMASI GIBI HIZMETLER SUNUYOR. KAZA VEYA ARIZA DURUMUNDA SIGORTALI ARACIN CEKILMESI, KURTARILMASI, AYNI ZAMANDA KARSI ARACIN DA CEKILMESI VE VINC ILE KURTARILMASI, WEB TABANLI HASAR ON TESPITININ SAGLANMASI, SIGORTALI ARACTA KAZA SONRASI YARALANMA GIBI DURUMLARI TEMINAT ALTINA ALAN ANADOLU SIGORTA, TRAFIK YOL YARDIM SIGORTASI KAPSAMINDA 7 GUN 24 SAAT HIZMET VERIYOR.

“KAYBETMEK YOK” ILKESI ILE HIZMET VEREN ANADOLU SIGORTA’NIN GENIS KAPSAMLI YENI URUNUYLE, SIGORTALILARI PEK COK RISKTEN KORUDUGUNA DIKKAT CEKEN ANADOLU SIGORTA GENEL MUDUR YARDIMCISI METIN OGUZ, “BU YENI URUNUMUZLE, TRAFIK SIGORTASINA, HUKUKSAL KORUMA VE ANADOLU HIZMET TRAFIK TEMINATLARINI EKLEYEREK MUSTERILERIMIZI KAZA SONRASINDA KARSILASABILECEKLERI PEK COK OLUMSUZLUGA KARSI KORUMAYI AMACLADIK. HUKUKI ANLASMAZLIK MASRAFLARINI VE ACIL YOL YARDIM HIZMETLERINI TEMINAT KAPSAMINA ALARAK, HER ZAMAN OLDUGU GIBI, MUSTERILERIMIZE ANADOLU SIGORTA’NIN AYRICALIKLI HIZMETLERINE ERISIMI MUMKUN KILDIK” DEDI.

Bist Endekleri, haberler, kapalıçarşı, uluslararası parite verileri eşanlı olarak verilmektedir. BİST isim ve logosu "Koruma Markası Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz. SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli resmş gazete'de yayınlanan teliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı ; "Burada Yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihleriniz uygun olmayabilir. Bu nedenle isadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."