22-03-2019 06:58 - ATLANTIK PETROL PAYLARININ 21 MART 2019 TARIHINDEN ITIBAREN BORSA KOTUNDAN CIKARILMASINA KARAR VERILDI


KAMUOYU AYDINLATMA PLATFORMU`NDA (KAP) YAYINLANAN BORSA ISTANBUL DUYURUSU ASAGIDA BULUNUYOR:

ATLANTIK PETROL URUNLERI TICARET VE SANAYI A.S. (SIRKET) ILE ILGILI OLARAK BORSAMIZ TARAFINDAN, 30/06/2018 TARIHLI FINANSAL RAPORLARINI YAYIMLAMADIGINDAN ISLEM SIRASI KAPATILAN VE BORSAMIZ YONETIM KURULU`NUN 21/09/2018 TARIHLI KARARI ILE TUM FINANSAL RAPORLARINI II-14.1 SAYILI SERMAYE PIYASASINDA FINANSAL RAPORLAMAYA ILISKIN ESASLAR TEBLIGI (TEBLIG) KAPSAMINDA YAYIMLAYINCAYA KADAR PAY PIYASASI YONERGESI`NIN 30. MADDESININ BESINCI FIKRASI KAPSAMINDA ISLEM SIRASININ KAPALI KALMAYA DEVAM ETMESINE KARAR VERILEN SIRKETIN, KARAR TARIHINDEN ITIBAREN GECEN VE AYNI MADDEDE BELIRTILEN ALTI AYLIK SURE ICINDE FINANSAL RAPORLARINI YAYIMLAMADIGI ANLASILDIGINDAN, PAY PIYASASI YONERGESI`NIN 30. MADDESININ BESINCI FIKRASI ILE KOTASYON YONERGESI`NIN KOTTAN CIKARMA SARTLARINI DUZENLEYEN 23. MADDESININ BIRINCI FIKRASININ (A) BENDI KAPSAMINDA SIRKET PAYLARININ 21/03/2019 TARIHINDEN ITIBAREN BORSA KOTUNDAN CIKARILMASINA KARAR VERILMISTIR.


SIRKETIN BIR YIL ICINDE TUM FINANSAL RAPORLARINI TEBLIG CERCEVESINDE YAYIMLAMASI HALINDE, KOTASYON YONERGESI`NIN 28. MADDESI KAPSAMINDA SIRKET PAYLARININ TEKRAR BORSA KOTUNA ALINMASI HUSUSU DEGERLENDIRILECEKTIR.
HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/TR/BILDIRIM/749097

Bist Endekleri, haberler, kapalıçarşı, uluslararası parite verileri eşanlı olarak verilmektedir. BİST isim ve logosu "Koruma Markası Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz. SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli resmş gazete'de yayınlanan teliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı ; "Burada Yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihleriniz uygun olmayabilir. Bu nedenle isadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."