22-03-2019 06:58 - ESAS SOZLESME DEGISIKLIKLERI SPK TARAFINDAN UYGUN GORULEN ORTAKLIKLAR - LOGO YAZILIM


KONUYA ILISKIN ASAGIDAKI ACIKLAMA SERMAYE PIYASASI KURULU (SPK) BULTENINDE
YER ALDI.

ORTAKLIK: LOGO YAZILIM SANAYI VE TICARET A.S. (SIRKET)

ILGILI MADDELER: SIRKET ESAS SOZLESMESININ “SERMAYE” BASLIKLI 6 NCI, “YONETIM KURULU VE SURESI” BASLIKLI 8 INCI, “SIRKETI TEMSIL VE ILZAM VE YONETIM KURULU TOPLANTILARI” BASLIKLI 9 UNCU VE “GENEL KURUL” BASLIKLI 13 UNCU MADDELERINDE YAPILMASI PLANLANAN DEGISIKLIKLERE ILISKIN TADIL TASARISI SIRKET’IN TALEBI DOGRULTUSUNDA UYGUN GORULMUSTUR.
SIRKET ESAS SOZLESMESININ 6 NCI MADDESINDE YAPILAN DEGISIKLIK ILE SIRKET 125.000.000 TL. TAVAN ILE KAYITLI SERMAYE SISTEMINE GECMEKTEDIR.

Bist Endekleri, haberler, kapalıçarşı, uluslararası parite verileri eşanlı olarak verilmektedir. BİST isim ve logosu "Koruma Markası Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz. SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli resmş gazete'de yayınlanan teliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı ; "Burada Yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihleriniz uygun olmayabilir. Bu nedenle isadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."