02-04-2019 06:58 - TURKCELL`DE `BIREYSEL SATIS`, `KURUMSAL VE EV SATIS` VE `ULUSLARARASI VE TOPTAN SATIS` ODAKLARI OLUSTURULDU


KAMUOYU AYDINLATMA PLATFORMU`NDA (KAP) YAYINLANAN ACIKLAMA ASAGIDA BULUNUYOR:

MUSTERI ODAKLI YAKLASIMIMIZ VE YENILIKCI TEKNOLOJI COZUMLERIMIZ ILE INSAN KAYNAGIMIZA VE TUM PAYDASLARIMIZA DEGER YARATMA STRATEJIMIZ DOGRULTUSUNDA SIRKETIMIZ, ORGANIZASYON YAPISINDA ASAGIDAKI DEGISIKLIKLERIN YAPILMASINA KARAR VERMISTIR:

SATIS FONKSIYONU`NDA MUSTERI, KANAL YONETIMI, SATIS STRATEJISI VE OPERASYONLARININ DAHA ETKIN YONETILMESI AMACIYLA, `BIREYSEL SATIS`, `KURUMSAL VE EV SATIS` VE `ULUSLARARASI VE TOPTAN SATIS` ODAKLARI OLUSTURULMUSTUR. `BIREYSEL SATIS` VE `KURUMSAL VE EV SATIS` ODAKLARI FONKSIYON OLARAK, `ULUSLARARASI VE TOPTAN SATIS` ISE DIREKTORLUK OLARAK YONETILECEK VE HER UCU DE DOGRUDAN GENEL MUDURE BAGLI OLACAKTIR. BU KAPSAMDA BIREYSEL SATIS GENEL MUDUR YARDIMCISI GOREVINE HÂLIHAZIRDA SATISTAN SORUMLU GENEL MUDUR YARDIMCISI GOREVINI VEKÂLETEN YURUTEN KADRI OZDAL`IN 1 NISAN 2019 ITIBARIYLA VEKÂLETEN, KURUMSAL VE EV SATIS GENEL MUDUR YARDIMCISI GOREVINE HÂLIHAZIRDA EV VE KOBI SATISINDAN SORUMLU DIREKTOR CEYHUN OZATA`NIN MEVCUT GOREVINE EK OLARAK 1 NISAN 2019 ITIBARIYLA VEKÂLETEN ATANMASINA KARAR VERILMISTIR.

STRATEJI FONKSIYONU ALTINDA YONETILEN YURTICI VE YURTDISI ISTIRAKLER KONULARINA GORE GENEL MUDUR, FINANS VE ILGILI FONKSIYONLAR ALTINDA YONETILECEKTIR. STRATEJI FONKSIYONU ALTINDA YURUTULMEKTE OLAN STRATEJIK IS GELISTIRME VE ISTIRAK PERFORMANS IZLEME ISLERI STRATEJI DIREKTORLUGU ALTINDA DOGRUDAN GENEL MUDURE RAPORLAYACAK SEKILDE KONUMLANDIRILACAKTIR.

DIJITAL SERVIS VE COZUMLERIMIZDE TEKNOLOJI ODAGINI ON PLANA ALMAK AMACIYLA HÂLIHAZIRDA DIJITAL SERVISLER VE COZUMLER TEKNOLOJISINDEN SORUMLU DIREKTOR OLARAK GOREV YAPAN ATAC TANSUG, 1 NISAN 2019 ITIBARIYLA MEVCUT GOREVINE EK OLARAK DIJITAL SERVISLER VE COZUMLERDEN SORUMLU GENEL MUDUR YARDIMCISI OLARAK VEKÂLETEN ATANMISTIR.

HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/TR/BILDIRIM/751781

Bist Endekleri, haberler, kapalıçarşı, uluslararası parite verileri eşanlı olarak verilmektedir. BİST isim ve logosu "Koruma Markası Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz. SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli resmş gazete'de yayınlanan teliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı ; "Burada Yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihleriniz uygun olmayabilir. Bu nedenle isadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."