04-04-2019 08:27 - BRISA, 2019 YILI CIRO ARTISINI YAKLASIK %15-%20 ARALIGINDA BEKLIYOR


KAMUOYU AYDINLATMA PLATFORMU`NDA (KAP) YAYINLANAN ACIKLAMA ASAGIDA BULUNUYOR:

SERMAYE PIYASASI KURULU`NUN II-15.1 SAYILI OZEL DURUMLAR TEBLIGI`NIN `GELECEGE YONELIK DEGERLENDIRMELERIN KAMUYA ACIKLANMASI` BASLIKLI 10/A. MADDESI UYARINCA

SIRKETIMIZ 2019 YILI CIRO ARTISI YAKLASIK %15-%20 ARALIGINDA, LASTIK IHRACATI ARTISI ADETSEL BAZDA YAKLASIK %15-%20 ARALIGINDA, FAVOK (FAIZ, VERGI, ESAS FAALIYETLERDEN DIGER GELIR VE GIDERLER KAPSAMINDAKI FAIZ, KUR VE VADE FARKI GELIR/GIDERLERI, AMORTISMAN VE ITFA PAYLARI ONCESI KAR) ARTISI ISE YAKLASIK %15-%20 ARALIGINDA BEKLENMEKTEDIR.

AYRICA 2019 YILINDA TOPLAM YATIRIM HARCAMASININ 40-45 MILYON ABD DOLARI ARALIGINDA OLMASI BEKLENMEKTEDIR.

HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/TR/BILDIRIM/752463

Bist Endekleri, haberler, kapalıçarşı, uluslararası parite verileri eşanlı olarak verilmektedir. BİST isim ve logosu "Koruma Markası Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz. SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli resmş gazete'de yayınlanan teliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı ; "Burada Yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihleriniz uygun olmayabilir. Bu nedenle isadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."