Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

11 Eylül'ü bilen kahin Baba Vanga'nın, koronavirüs kehaneti kan dondurdu: Corona hepimizin üzerinde olacak!

Tarihin en büyük kahinlerinden olan Baba Vanga'nın, koronavirüsü yıllar önce doğru bir şekilde tespit ettiği Bulgar sporcu tarafından öne sürüldü.

13 Mart 2020 Cuma
1

Ölmeden önce Baba Vanga ile tanışan ve ünlü kâhini ziyaret eden Bulgar sporcu ve antrenör Neshka Stefanova Robeva, Baba Vanga'nın koronavirüsü bildiğini yazdı.

2

Açıklamayı sosyal medya hesabı üzerinden duyuran 73 yaşındakİ Robeva, "Baba Vanga, onu yıllar önce ziyaret ettiğimde bana, 'Neshka, corona hepimizin üzerinde olacak' demişti.

3

"O zaman ne demek istediğini anlayamamıştım. Çünkü corona kelimesi Bulgarcada, koruma ve Rusya'nın ülke üzerindeki hakimiyeti anlamına geliyordu."

4

"Ben de bunun bütün ülkenin Rusya'nın koruması altında olacağını söylemek istediğini sandım. Sadece durumu şimdi anladım" dedi.

5

Baba Vanga'nın 85 yaşında ölmeden hemen önce 2020 yılıyla ilgili tahminler yaptığı söyleniyor..

6

Şimdiye kadar 11 Eylül saldırıları, Prenses Diana'nın ölümü, Arap Baharı DEAŞ ve Brexit gibi bir çok konuda yaptığı kehanetler çıkmıştı. Peki gelecek için neler söylüyor?

7

Baba Vanga'ya göre Rusya lider Vladimir Putin, Kremlin içinden bir suikaste hedef olacak.

8

ABD başkanı Donald Trump ise onu sağır bırakacak gizemli bir hastalığa yakalanacak ve sonunda beyin tümörü ile boğuşacak.

9

Kör kahinin bir diğer ürküten tahmini de, Avrupa'nın ekonomik çöküşü.

10

Bulgar kahin, Rusya'ya ise bir meteor düşeceğini tahmin ediyor.

11

2020 yılında da aynı derecede kasvetli, daha fazla tsunami ve deprem öngördü.

12

Baba Vanga hayran forumlarında düzenli olarak ortaya çıkan "% 85 doğru" ifadesiyle, öngörülerinin tam yerinde olduğunu ortaya koyuyor.

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar (12)
OSMAN:Bizim köyde bir Deli Kerem vardı onunda her dediği çıkardı,demekki o da deli vanga keremmiş
FATİH:Her olayda kahin bilmişti oluyor. Geçtiğimiz senelerde corona ile ilgili birsey okumamistim. Coronayi bildi oldu. Yalan hepsi
OSMANLİ:Kahinlere inan mayın küfürdür peygamberimiz bee galibi bilmem allah neyi bildirirse onu bilirim buyuruyor kedisine gelecek beyati bilmiyen gelecekten haber vermesi saçma inanmak şirktir
TAKATUKA:Yıllar önce yazılmış senaryoyu bildirerek kahin diye bize yutturoyorlar dedikleri gerçek çıksın diye gerceklestriyorlar bir üst akıl var bu işin içinde neyseki Müslüman olarak bu tuzağa dusmeyecegiz...
BABA VAMGA:turliye ile ilgili söyledikleri ya çıkarsa
U MUSTAFA:Kehanet dediği tahmin.hava tahmin raporu gibi.Sizde şimdiden 2050 de neler olabileceğini tahmin edebilirsiniz.Say 40 -50 madde birkaç tane tutacaktır mutlaka.
MUHARREM GÜNEŞ:Geleceğimiz de ne olacaksa Kurandadır Gerisi yalan dolan
AKIN:Geleceği kimse bilemez Allah bilir inanırız iman ederiz toplumun kafasını aklını karıştırmayın
ADSIZ:Kehanet diye birsey yoktur bunlar aciz insanların uydurduğu palavra bu soylediği şeyler tahmin bunları herkes iddaa eder
AHMET KAR:Bu kainde ne kainmiş,her felaketi her olayın meydana gelmesinden sonra birileri çıkıp bilmişti demeleri akla hizan,gaibi ancak ALLAH bilir,gerisi hikaye,kendinin ne zaman öleceğini daha önceden yılını birileri duymuşmu.
Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
Yeni Medya Elektronik A.Ş