14 yaşındaki anne, eğlenmesine engel olduğu için 1 yaşındaki bebeğini asarak öldürdü

Tayland'ın Bueng Kan şehrinde yaşayan 14 yaşındaki anne Arisa Udsanee, arkadaşları ile zaman geçirmesine mani olduğu gerekçesi ile bir yaşındaki oğlunu asarak öldürdü.

29 Mart 2020 Pazar
1

Kan donruan olay Tayland'ın Bueng Kan şehrinde meydana geldi. 14 yaşındaki bir anne bir yaşındaki oğlunu eğlenmesine engel olarak gördü. Arisa isimli genç anne, bebeğini anne ve babasına bırakıp gece geç saatlere kadar arkadaşları ile dışarıda kaldı.

2

Arisa eve döndüğünde anne ve babası bir bebeği olduğunu ve bu saate kadar dışarıda kalmasının doğru olmadığını söyleyip kendisini azarladı.

3

14 yaşındaki anne, bunun üzerine bebeğini alıp komşusunun evine gitti. Komşusu ise kalması için arka bahçesinde bulunan barakayı gösterdi.

4

Geceyi barakada geçiren Arisa'yı sabaha karşı bir motosikletli gelip aldı. Arisa, komşusuna bebeğini yanına alarak çıktığını söyledi. Komşusu ise sabah barakaya gidince bebeğin cansız bedenini bebek arabasının altında buldu.

5

Gördüğü karşısında dehşete düşen komşu, korkunç olayı polise haber verdi. Polis olay yerinde inceleme yaparken, Arisa çocuğunun cesedi almak için olay yerine gelince polis tarafından göz altına alındı.

6

Arisa, verdiği ifadede o gece eve geç geldiği için anne ve babasının kendisini azarladığını, bebeğin istediği hayatı yaşadmasına engel olduğu için bebeğini asarak öldürmeye karar verdiğin itiaf etti.

7

Arisa'nın annesi, kızlarının oğlu ile ilgilenmediğini hatta bazen arkadaşları ile dışarı çıkıp günlerce eve gelmediğini, kızlarının çocuğunun öldürmesinin kesinlikle affedilmez olduğunu söyledi. Tutuklanan annenin en az 15 yıl hapis cezası alması bekleniyor.

Yorumlar (25)
OZAN: Asıl hesap sorulması gereken kişiler ve kurumlar!! Önce ailesine ve sonra da Hükümete hesap sorulması gerekiyor. 12-13 yaşındaki bir kız çocuğunun evlenmesine izin verdikleri için. Bu arada çocuğunu öldürdüğü için kız suçsuz demiyorum, kız sonuna kadar suçlu ve canidir!! Ama onu bu hale getirenler 2-3 kat daha fazla suçlu ve canidir!!!
HABER YAPMAYIN: Yeter yahu hindistan, çin tayland gibi ülkelerin haberini yapmayın, vallahi içim gitti... bunlar insan mı yahu
ALİ ŞAHİN: KADIN EYLENECEK BUNA MANİ OLUNMAZ,BUNUN EYLENME HAKKI YOKMU ,ENGELLERİ AŞAR EYLENMEYE DEVAM EDER KADIN ,LÜTFEN MANİ OLMAYINIZ BİRAZ KİBAR OLUN KADINLAR ZARİF NARİN İNSANLARDIR
Yeni Medya Elektronik A.Ş