Foto Galeri Foto Galeriler Resimler

2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası

2 yaşındaki kızını altını ıslattığı için küvette boğarak öldüren 28 yaşındaki kadın, 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

27 Şubat 2020 Perşembe
1

New York'ta yaşayan 28 yaşındaki Lin Li isimli anne, dört yıl önce altını ıslatan 2 yaşındaki kızı Melody Zheng'in kafasını sulu dolu küvetin içine sokup boğarak öldürdü.

2

Anne kızını öldürmeden bir gün önce de dört yaşındaki oğlunun kafasını su dolu bir bidonun içine koyarak öldürmeye çalıştı.

3

Mahkemede savcı, anneye kızını öldürdüğü için 25 yıl, oğlunu öldürmeye çalıştığı içinde 10 yıl olmak üzere toplam 35 yıl hapis cezası verilmesini talep etti.

4

Çin asıllı olan anne karar okunmadan önce anne şunları söyledi: "Kızım altını ıslatınca bir daha yapmaması için kafasını suyun içine koyarak cezalandırmak istedim. Kızımı öldürdüğüm çok pişmanım. Kızımın ölümü bana çok acı veriyor. Bir hata yaptım."

5

Anneye 18 yıl hapis cezası veren mahkeme başkanı, kafasını suyun içine koyarak çocuğunu disiplin edemeyeceğini ve bunu hata olarak değerlendirelemeyeceğini söyledi.

6

Mahkeme ayrıca annenin devlet korumasına verilen erkek çocuğunun 16 yaşına gelene kadar annesi ile görüşmesini yasakladı.

7

Cani anne kızının kafasını suyun içinde bırakarak sağlık görevlilerini aradı. Eve gelen sağlık görevlileri kızı hastaneye kaldırdılar. Küçük kız tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

8

Lin Li'nin eşi

Görevliler, küçük kızın vücudunda morluklar görmesi üzerine olayı polise haber verdi. Bu olay üzerine annenin kızını öldürdüğü ortaya çıktı.

Paylaş
Yorumlar
Yeni Medya Elektronik A.Ş