2019 yılına damga vuracak bikini trendi: Koli bandı!

Yaz aylarında sahilleri renklendiren bikini ve mayolara her geçen yıl yeni bir trend katılıyor. 2019 yılının yeni modası ise Black Tape Project. Elektrik bandından, renkli bantlara birçok çeşidiyle bundan sonraki süreçte sahillerde sıkça karşılaşacağımız yeni akımı başlatan bir fotoğraf sanatçısı.

17 Temmuz 2019 Çarşamba
1

Miami'de doğup büyüyen Kübalı bir fotoğraf sanatçısı, Miamai Swim haftasında Black Tape Project etkinliği çerçevesinde mankenlerin vücutlarının bazı bölgelerine renkli bantlarla yaptığı tasarımı şuana kadar ki en cüretkar tasarım oldu.

2

İlginç bikiniler kolu bandı şeridinden üretiliyor. Bir çok bikini trendi çabuk utulurken yeni çıkan koli bandı bikini trendi ise kısa sürede unutulacak gibi görünmüyor.

3

Modeller sadece siyah banttan yapılan bikinileri taşımadılar, ayrıca bronz renkte yapılan bikini görünümlü bantları da kullandılar.

4

İşte, yeni trend olmaya aday ''Kara Bant Projesi'...

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

Yorumlar (9)
MELİSS: bende istiyorum bunlardan nerden bulabilirim
DELİ OĞLAN...: ÇOK GARİP DEĞİL...TÜRK-İSLAM ÜLKESİNDE BUNA AZ BENZER POZLAR VERİLEBİLİYORSA Kİ ÇOOOOOOOKKK VE BU SANATÇI MÜSVEDDELERİ BOY BOY YAZILI - GÖRSEL MEDYADA SÜSLENEREK VE ABARTILARAK ÇOK NORMALMİŞ GİBİ VERİLEBİLİYORSA, GAVURLARIN BUNU YAPMASI ÇOK NORMAL...AMAÇ YAVAŞ YAVAŞ HOMOJEN NAYLONA KADAR İŞİ GÖTÜRMEK...SONRA DA YERSEN,HAYVANLAŞMAK... GÖRECEKSİNİZ...
ADINIZI YAZIN: oha