33 yaşındaki playboy yıldızı Ashley Mattingly, not bıraktıktan sonra intihar etti

Alkol ve madde bağımlılığı ile mücadele eden playboy yıldızı Ashley Mattingly, evinde ölü bulundu. Modelin not bıraktıktan sonra canına kıydığı ileri sürüldü.

2 Mayıs 2020 Cumartesi
1

ABD'nin Teksas eyaletinin Austin şehrinde yaşayan model Ashley Mattingly, polis tarafından 16 nisanda cansız halde bulundu.

2

People dergisine konuşan modelin kız kardeşi Christy Deweese ve ikiz erkek kardeşi Billy, Mattingly'nin görünüşe göre intihar ettiğini ve arkasında bir not bıraktığını belirtti.

3

Aile yaptığı açıklamada, "Perşembe gecesi geç saatlerde pek çok kişinin dikkatini çeken bir kişiliğe sahip sevgili kız kardeşimizin hayatına son verdiğinin düşünüldüğünü öğrendik. Ashley birkaç yıl önce evine kapanmıştı ve Austin'de yaşıyordu. Ashley'nin alkol ve madde bağımlılığıyla mücadele ettiği sır olmayabilir fakat o iyileşmek istiyordu ve bunun için çabalıyordu" ifadelerini kullandı.

4

Modelin kardeşlerine göre, Mart 2011'de Playboy güzeli olarak tanınan kız kardeşleri, sağlık durumunu kontrol etmesi için bir arkadaşının polisi aramasının ardından evinde ölü bulundu.

5

2011'de playboy güzeli seçilen Ashley Mattingly, daha sonra bir dizi talihsizlikler yaşadı.

6

2012 yılında, eski erkek arkadaşı eski Prison Break yıldızı Lane Garrison tarafından Beverly Hills'teki evinde şiddet gördü.

7

Daha sonra alkol ve uyuşturunun pençesine yakalanan model son üç yıl evinden çıkmadı.

8

9

10

11

12

Yorumlar (12)
UCUBE: 7.ci resim de makyaj yok, güzellikte yok. Sorunları yüzünden ya da bazı şeyleri kabul etmediği için öldürmüş olabilirler. Kısacası şüpheli ölüm.
HAKKI AYDIN BULUT KARAGÜNDOSTU: İSLAMDAN BAŞKA ÇIKIŞ YOLU KURTULUŞ YOLU YOKTUR
ZX: Hızlı yaşa genç öl cesedin yakışıklı olsun ?
Yeni Medya Elektronik A.Ş