5 yaşındaki Prenses Charlotte, kapı kapı dolaşıp halkına ev yapımı makarna dağıttı

İngiliz Kraliyeti'nin en küçük prensesi olan Prenses Charlotte, koronavirüsten dolayı evlerinden çıkamayan emeklilere ev yapımı makarna dağıttı.

2 Mayıs 2020 Cumartesi
1

Kraliyetin gözdesi Prenses Charlotte, kendisi kadar tatlı bir davranışa imza attı.

2

Koronavirüsün en etkili olduğu üçüncü Avrupa ülkesi olan İngiltere'de insanlar evlerinden çıkmaya korkuyor. Ancak İngiltere'nin küçük prensesi koronavirüs nedeniyle zor günler geçiren halkının imdadına koştu.

3

2 Mayıs'ta 5 yaşına giren Prenses Charlotte, ailece karantina süreci geçirdikleri kır evinin yakınlarında yaşayanlara ev yapımı makarna paketleri dağıttı.

4

Charlotte, koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden dışarı çıkmayan emeklilerin evlerini kapı kapı dolaştı ve elindeki makarna paketlerini bıraktı.

5

Doğum gününde basına servis edildi

Prenses'i makarna dağıtırken de amatör bir fotoğrafçı olan annesi Kate Middleton görüntüledi. Geçen hafta gerçekleşen yardım etkinliği sırasında çekilen bu fotoğraflar da Charlotte'un doğum gününde basına servis edildi.

6

Yerel kaynakların bildirdiğine göre bu dağıtım sırasında Charlotte'a sadece annesi değil babası da eşlik etti. O sırada ağabeyi George da onlarda birlikteydi. Ancak yiyecekleri dağıtım görevi küçük prensese verildi.

7

Kate Middleton ve Prens William, karantina sürecini üç çocukları, George, Charlotte ve Louis ile birlikte Norfolk'taki Anmer Hall'da geçiriyor.

8

Yorumlar (17)
KURTULUŞ YILDIRIM: Allahım çok tatlı bir yavrucak allahım onu anne ve babasına bağışlasın ingiltere bunu 50 yıl önce yapmış olsaydı bu gün türkiye gibi bir ülke olurdu küçük prensesi öpüyorum
BİHAN: Allah annesine, babasına bağışlasın, çok tatlı...
HASO: Evet demokrasi daha iyi, “birilerinin belirlediği” İki kişiden birini seçiyoruz.
Yeni Medya Elektronik A.Ş