Acun Ilıcalı, Ramazan ayı boyunca 750 aileye gıda yardımında bulundu

Survivor 2020 çekimleri için Dominikte bulunan Acun Ilıcalı'nın Ramazan ayı boyunca 750 aileye gıda yardımı yaptığı ortaya çıktı.

24 Mayıs 2020 Pazar
1

Survivor 2020 çekimleri pandeminin gölgesinde devam ederken Türkiye'ye dönemeyen Acun Ilıcalı, Ramazan ayında yoksul aileleri unutmadı.

2

Snob Magazin'den Arif Hür'ün özel haberine göre; Ilıcalı'nın Ramazan Ayı boyunca Esenyurt'ta yaşayan roman vatandaşlara yardımda bulunduğu ortaya çıktı.

3

Ünlü televiyoncu tam 750 haneye gıda yardımında bulundu.

4

Elazığ depremi nedeniyle zarar gören vatandaşlar için başlattığı yardım kampanyasında 51 milyon TL bağış toplayarak dikkat çeken Acun Ilıcalı'nın bu yardım hamlesi ise takdir topladı.

5

Öte yandan tüm dünyada etkili olan koronavirüs salgını nedeniyle yurt dışında çeşitli sebeplerle bulunan Türk vatandaşları THY'nin düzenlediği özel seferlerle ülkeye getirilirken THY'nin uçmadığı noktalardan birinde kalan Türkler için de Acun Ilıcalı devreye girerek büyük alkış toplamıştı.

6

Ilıcalı kendisine iletilen talebi şu şekilde anlatmıştı; "Karayipler'de mahsur kalan vatandaşlarımız varmış. Onlara bir şekilde uçak yollamaya çalışacağım. Teknik bir problem olmazsa uçak yollayıp onları Türkiye'ye göndermek istiyorum. Zor durumdalarmış, onu da öğrendim. Bu konuda Dışişleri Bakanlığımız olağanüstü çalışıyor. "

7

"Burada Acun'u kullanmak istemek bile bir zekâ bana göre. Onları nasıl alırız onun derdindeyiz. Oraya THY gitmiyor. Hat yok, öyle olunca da uçak inemiyor. Çocuklar orada kalmışlar. Dışişleri Bakanlığı'ndan bana ulaştılar. Ben de konuya baktım. Onları kurtarmaya çalışacağız. İnşallah bayrama evlerinde olurlar."

Yorumlar (9)
CAPANOGLU66: Ulan bir elin verdiğini diğer el görmezdi müslümanlıkta ve osmanlıda sizi modern müslümanlar sizi osmanlının mutasyona uğramış çakma çocukları bumudur osmanlı bumudur müslümanlık nerde kardeşlik nerde birlik beraberlik şu güzel ülkenin başına bi geçsem adalet nasıl sağlanıyor görürdünüz de iste nasip.
PUSAT: Bir elin verdigini oteki gormemeli katiliyorum. Ama atladigin sey.. insanlari iyilige ve hayra tesvik etmek icin bu yapilan yardimlar insanlari tesvik etmek ve ornek olmak icin aciktan yapilabilir. Burda yardim yapilan insanlarin kimligi ve bilgisi yok yani kimseyi rencide etmiyor. Bos bos yorum yapma bilmiyorsan bir arastir yada bilene sor..!!
0 0
AVNİ: nesrin cavadzade haberi istiyorum.galiba kendisinden hoşlanıyorum.
Yeni Medya Elektronik A.Ş