Ünü tüm Türkiye'ye yayıldı! Su akan tünelde şifa bulmak için iki büklüm oluyorlar

Bursa'da bulunan ve içinden su akan tünelden geçenlerin şifa bulduğuna inanılıyor. Tünelin şifa dağıttığını duyan hastalar bu tünelden geçmek için buraya akın ediyor.

12 Temmuz 2020 Pazar
1

Orhaneli ilçesinde bulunan 20 metre uzunluğundaki tünelin içinden su akıyor. Yüzyıllardır bu tünelden 5 ve 7 defa geçenlerin psikolojik rahatsızlıklarından kurtulduğu ve çocuğu olmayanların çocuk sahibi olduğuna inanılıyor.

2

Bu tünelin ünü ise tüm Türkiye'ye yayılmış durumda. Tünelin şifa dağıttığını duyan hastalar bu tünelden geçmek için buraya akın ediyor. Özellikle hafta sonları doğal güzellikleriyle ön plana çıkan bölge çok sayıda vatandaşı ağırlıyor.

3

İçi su dolu tünelden geçen Ali Kabran, "Buraya özellikle hafta sonları çok sayıda insan geliyor. Hafta sonları o kadar çok insan geliyor ki yürüyecek yer bulmakta zorluk çekiyorlar.

4

"Psikolojik rahatsızlığı olanlar ve çocuğu olmayanlar buradaki tünele gelip 5 veya 7 defa geçiyorlar. Bu tünelden geçince şifa bulunduğuna inanılıyor. Türkiye'nin her yerinden geliyorlar" dedi.

5

Şifa bulmak isteyenler bu tünelden ancak eğilerek geçebiliyor.

6

7

Yorumlar (10)
SAÇMALAMA AYTEN: SENE 2020 Dünya ilerledikçe biz geriliyoruz eğitim sistemi,ekonomi,psikoloji mahvolmuş durumda ALLAH sonumuzu hayır etsin.
MEHMET: bu ne demektir. Insanlar umudu sadece mucizelere bagladi
BRS:16: BİZ ’ E CEVAP BİZİM İLÇENİN KÖYÜ YAZMIŞIN DA REKLAM BÖYLE YAPILMAZ BÖYLE YAPILIR ORHANELİNİN KUSUMLAR KÖYÜ DERSİN NASIL REKLAM AMA :
Yeni Medya Elektronik A.Ş