Aleyna Tilki reklam ücretine 250 bin TL zam yaptı

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, yaz ayının gelmesiyle rol alacağı reklam ücretine dudak uçuklatan bir zam yaptı. Geçtiğimiz yıl bir şarkı da bestelediği markadan 1 milyon 250 bin TL alan Tilki'nin, 2020 yazı için reklam ücretine 250 bin TL daha zam yaptığı konuşuluyor.

7 Haziran 2020 Pazar
1

Genç yaşta şöhret basamaklarını hızla tırmanan ve ekranların aranan yüzü olan Aleyna Tilki'nin 2020 yazı için flaş bir karara imza attığı konuşuluyor.

2

Aleyna Tilki, geçen yaz bir dondurma markası ile 1 milyon 250 bin TL'ye anlaşmıştı. 2018'de reklamında oynadığı bir jean markasından ise 2 milyon TL almıştı. Şarkıcı, kazandığı parayı da gayrimenkule yatırmıştı.

3

Posta gazetesinde yer alan habere göre; ünlü şarkıcı, 2020 yazı için reklam ücretine 250 bin TL zam yaptı ve 1.5 milyon TL'ye imza attı.

4

Kazandığı paraları gayrimenkule yatıran genç şarkıcı Çengelköy'den 3 milyon TL'ye Boğaz manzaralı bir daire almış evin tapusunu da beraber yaşadığı annesi Havva Öztel'in üzerine yapmıştı.

5

Konser başına 70 bin TL kazanan Aleyna Tilki, "Kazancımı annem takip ediyor. Hesabıma harçlık yatırıyor. Kardeşimin harçlığını da ben belirliyorum" demişti.

6

7

8

9

Yorumlar (47)
NURETTİN: Devran dönerde bu kız saf bir kız gördügünü yapıyor bu kadar acımasız olmaya gerek yok fazla sert enerjinizi daha dogru kişilere yönlendirmekte fayda var
YORUMLU YORUM..: Bu kadın ne reklamı yapar siz düşünün ..Yazık be verilen paraya.
YOLCU: Para herşey değil, bu hayatı paraya satmayın. Dünya handır gelip geçilecek. Ama öyle değerlidir ki sonsuz hayatı kazandıran kaybettiren
Yeni Medya Elektronik A.Ş