Alman kaleci Kevin Trapp'in sevgilisi Izabel Goulart'tan karantina sporu! Kolayı değil zoru seçiyor

Koronavirüs salgınından dolayı kendini karantinaya alan Alman kaleci Kevin Trapp'in sevgilisi Izabel Goulart, spor yaptığı anları sosyal medya hesabından yayınlamaya devam ediyor. Güzel modelin, ayaklarıyla duvardan destek alarak yaptığı spor hareketiyle büyüledi.

2 Mayıs 2020 Cumartesi
1

Dünyaca ünlü Brezilyalı model Izabel Goulart, modeller arasında en çok spor yapan ve formuna dikkat eden isimlerinden biri.

2

Sosyal medya hesabını da aktif bir şekilde kullanan ve takipçileriyle bol bol spor yaptığı videoları paylaşarak onları motive ediyor.

3

Her türlü sporla ilgilenen Goulart, ayaklarını duvara dayayıp ellerinin üzerinde durduğu videosuyla da dikkat çekti. Goulart videoyu 'Motivasyon' notuyla paylaştı.

4

Izabel Goulart 23 Ekim 1984 doğumlu Brezilyalı bir modeldir. İtalyan asıllı olan ünlü model Sao Paolo'da meyve alışverişi yaparken keşfedildi.

5

Victoria Secret ile 2005 yılında sözleşme imzalamasına rağmen sadece 2008, 2009 ve 2010 yıllarındaki defilelerde boy gösterdi.

6

7

8

9

Yorumlar (6)
AŞK KADINI: kesinlikle sen daha güzel ve daha cesursun ayy gına geldi bana artık şu kıza biraz güzel şeyler söyleyin hepp kendi yazmasın yeter
MELİSS: ben daha cesurum
GARİBAN: Açılsın şu kaaveler de sende rahat et sosyal medya da rahat etsin
0 2
Yeni Medya Elektronik A.Ş