Babası tarafından öldürülen Down sendromlu kız çocuğunun cansız bedenini sıçanlar yedi

Avustralya'da babası tarafından öldürüldükten sonra beşiğine koyulup günlerce orada bırakılan Down sendromlu kız çocuğu Willow Dunn'ın, cansız bedenini sıçanlar yedi.

27 Mayıs 2020 Çarşamba
1

Cannon Hill şehrinde gelen meydana gelen olaydan sonra Willow'un cansız bedeni polis tarafından karyolasında sıçanlar tarafından parçalanmış bir şekilde bulunurken, küçük kızın 43 yaşındaki babası Mark James Dunn, cinayet şüphesi ile gözaltına alınıp tutuklandı.

2

Baba, polise verdiği ifadesinde kızını yatağında ölü bulduğunu ama sağlık ekiplerini aramadığını ve kızını orada bıraktığını söyledi.

3

Öldükten günler sonra babasının sağlık ekiplerini aradığı kızın, açlıktan ölüp ölmediği araştırılırken kafasında yanık izleri ve kalçalarında yara izleri tespit edildi.

4

Willow'un annesi doğum sırasında fenalaşıp hayatını kaybettiği için , babası üvey annesi ve üvey kardeşi ile yaşıyordu.

5

Yapılan ilk incelemede üvey anne ve kardeşin, Willow'un ölümü ile ilgili hiçbir ilgilerinin olmadığı tespit edilince haklarında herhangi bir soruşturma açılmadı.

6

Olaydan sonra büyük üzüntü yaşayan ve kapının önüne çiçek koyan komşular ailenin bir yıl önce taşınmış olmalarına rağmen küçük kızı hiç görmediklerini söylediler.

7

Polis, kızın baba tarafından açlığa mahkum edilerek mi öldürüldüğünü veya yanlış beslenmeden dolayı mı öldüğünü araştırıyor.

8

9

10

11

12

13

Yorumlar (6)
12345: Allahindan bul adi herif insaallah seni de sicanlar yer
12345: Allahindan bul adi herif insaallah seni de sicanlar yer
HARUN: Baba olunca anladım ki insanın kalbi daha da yumuşuyor böyle yavruları görünce kalbi burkuluyor insanın
Yeni Medya Elektronik A.Ş