Bahamalar'daki 1 aylık karantinasını bitiren ünlü model ülkesine döndü

Tottenham ile Liverpool arasındaki Şampiyonlar Ligi finalinde mayo ile sahaya girerek adeta maçın önüne geçen Kinsey Wolanski, 1 aylık tatilini noktaladı. Ünlü model, eve dönüşte koronavirüs test denetimine girdi.

6 Nisan 2020 Pazartesi
1

Koronavirüs salgınının tüm dünyayı etkilemeye başladığı dönemde Bahamalar'a giderek hem tatil yapan hem de kendisini karantinaya alan Wolanski, 1 aylık sürecin ardından Los Angeles'a döndü.

2

Kara sınırını geçerek Amerika'ya giren Los Angeles'ın yolunu tutan 23 yaşındaki model, sınırda yapılan koronavirüs testine tabi tutuldu ve bu anları sosyal medyadan paylaştı.

3

"Şu an arabadayım ve teste gireceğim" diyen Wolanski, "Uzun bir gün olacak ama eve gitmeden önce güvende olmak çok daha iyi" ifadelerini kullandı.

4

Wolanski, geçen yıl Liverpool ve Tottenham arasındaki Şampiyonlar Ligi finalinde mayo ile sahaya girmiş ve zorlukla saha dışına alınmıştı.

5

Erkek arkadaşının sahibi olduğu internet sitesinin reklamını yapmak için Şampiyonlar Ligi finalinde sahaya atlayan Wolanski, bir anda tüm dünyanın gündemine oturmuştu.

6

Bu olayla bir anda ününe ün katan Wolanski'nin bu hareketinin ardından Instagram hesabı 300 bin takipçiden 3 milyona fırlamıştı.

7

8

9

10

11

12

Yorumlar (11)
YABANCİ: Lan kadin görmesek, bunu kadin diye yutturcaklar... travestiden 5 dakka önce dogmus bu
YOBONCO: senin kadın anlayışını merak ettim. lan sen bunun gibi bi kadını ömrü hayatında görebilcen mi. kokulu ayak
KORONA: Kedidir kedi
Yeni Medya Elektronik A.Ş