Berlusconi'nin Cinsel İçerikli Partilerini İfşa Eden Genç Modelin Ölümünde Cinayet Şüphesi

İtalya eski başbakanı Silvio Berlusconi'nin, cinsel içerikli partilerini mahkemede ifşa eden Fas asıllı güzel model İmane Fadil, şiddetli karın ağrısı şikayetiyle kaldırıldığı hastanede, hayatını kaybetti. Milano Savcılığı, Fas asıllı modelin ölümüyle ilgili olarak cinayet şüphesiyle soruşturma açtı.

22 Mart 2019 Cuma
1

29 Ocak'ta kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden 34 yaşındaki ünlü model İmane Fadil, ölümündeki cinayet şüphesiyle yeniden gündeme geldi.

2

İtalya eski başbakanı Berlusconi'nin cinsel içerikli partilerini, mahkemede ifşa eden Fas asıllı model İmane Fadil, kendisininde davet edildiği 'bunga bunga' isimli partilere dair bir kitap çıkarmayı düşünüyordu.

3

Genç model, şiddetli karın ağrısı ve şişkinlik şikayetiyle Milano'da kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

4

İtalyan medyasına göre Berlusconi'nin partilerini ifşa eden İmane Fadil, hastanede tedavi gördüğü süreçte, ailesine ve yakınlarına zehirlenmiş olabileceğini söylemişti.

5

Fadil, ölmeden önce verdiği bir röportajda Berlusconi'nin evindeki cinsel içerikli partileri, ''onlarca kadının katıldığı bir çeşit tarikat'' olarak yorumlamıştı.

6

Savcı Francesco Greco, talihsiz modelin zehirlenerek öldürüldüğü ihtimali üzerinde dururken, son günlerinde büyük eziyet çektiğini ve hastane kayıtlarında birtakım anormalliklere rastlandığını belirtti.

Yorumlar (15)
NEWORLD: Vatikan İtalyan mafyası ve o dönemin siyasileri italya yı sata sata yolsuzluklar ile batırdı beraber çalışıp. Allah ülkemizi korusun gidişat pek de farklı değil :
KADİR INANMAZ: Desene kadini harcamis Berlusco.....
TURHAN: Avrupa Fas kökenli escort kız dolu
Yeni Medya Elektronik A.Ş