Bu Gelinin Hikayesi Türk Filmlerinden Daha Acıklı

Arizona'da yaşayan Debbie Gerlach, nişanlısını düğün gününe birkaç ay kala motosiklet kazasında kaybetti. Debbie'ın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımları ve mektubu ise binlerce kişinin gözyaşlarına boğulmasına neden oldu.

28 Kasım 2018 Çarşamba
1

İşte gelinin yürek yakan hikayesi...

2

Nişanlısı Randy ile düğün fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşan Debbie Gerlach binlerce kişinin yüreğini dağladı.

3

Debbie Gerlach, nişanlısını düğüne çok az bir süre kala motor kazasında kaybetti. Debbie, düğün fotoğraflarına nişanlısını photoshop yardımıyla ekletip öyle yayımladı.

4

Acılı gelin Debbie, fotoğraflarla ilgili bir de mektup paylaştı.

5

İşte herkesin içini acıtan gözyaşlarının sel olduğu o mektup: "Bugün hayatımın en güzel günü olması gerekiyordu. Bugün en iyi arkadaşımla evlendiğim gün olmalıydı.

6

Bugün, tüm ailemizin ve arkadaşlarımızın önünde Randy ve ben birbirimize olan sevgimizi bir kez daha ifade edecektik ve birbirimize ömür boyu birliktelik sözü verecektik.

7

Bugün onun eşi olacak, bayan Zimmerman olacaktım. Ancak onu talihsiz bir kazada kaybettim. Yalnız uyandım. Bugün hayatımın aşkıyla evlenemeyeceğim.

8

Ama her şeye rağmen gelinliğimi giydim, hayallerimi süsleyen insanla fotoğraflarda da olsa son kez yanyana olmak istedim.

9

Bu yazıyı okuyan herkese seslenmek istiyorum. Lütfen, özellikle motosiklet sürücüleri daha dikkat etmeli. Dur tabelalarına uyun, dikkatli olun. Debbie, son sözünü ise, "Sonsuza dek her zaman, söz verdik" cümlesiyle noktaladı.

10

Sosyal medya kullanıcıları ise Debbi'ye destek mesajları ile duygularını iletti.

11

Kullanıcılar gözyaşlarını tutamadıklarını aşırı derecede üzgün olduklarını belirttiler.

Yorumlar (8)
........: Allah her erkeğe böyle vefalı bir eş nasip etsin birçok yerde bulunan birçok kişi gibi cahil değilmiş o adamın yerinde olmak istedim şimdi
SEVİMLİ KIZ: üzücü bir olay :
HABERİ OLAN: üzülme yenisi çıkar
Yeni Medya Elektronik A.Ş