Bu hikaye kalbinize dokunacak! Hafızasını kaybedip kocasını dahi unutmuştu, mucize gerçekleşti

İnsan kaç kere aşık olur? Hele ki aynı kişiye? Birçoğumuz için gerçek aşk, yaşam boyu sadece bir kere olur. Fakat bu çiftimiz için, olağandışı bir şekilde, ikinci kez oldu!

4 Eylül 2019 Çarşamba
1

British Columbia'daki Vancouver Adasında bulunan Saanich ilçesinde yaşayan 23 yaşındaki Laura Faganello, 2 yıl önce iş yerinde talihsiz bir kaza geçirdi. Kafasına bir direk düştü ve travmatik bir beyin hasarı yaşadı.

2

Hafızasını kaybetti!

Şiddetli hafıza kaybı yaşıyordu. Laura, gözlerini açtığında 17 yaşında olduğunu düşündü. Kazadan fiziksel olarak kurtulmuş olmasına rağmen, hafızası o kadar kötüydü ki, 9 ay önceki düğünü dahil, hayatının en önemli bölümlerinden bazılarını unuttu.

3

Kocası Brayden, sabırla Laura'yı bekledi..

Ve tabii ki kocası Brayden'i de! Çift, mektup arkadaşı olarak tanışmıştı ve bir süre aynı evde yaşadıktan sonra evlenmişti. Karısının tedavi sürecinde her türlü fedekarlığı yapan Brayden, uzun süre karısını rahat bıraktı ve aynı evde 2 arkadaş gibi yaşamaya başladı. Kendisini hatırlamayan eşine her gün sevgi notları bıraktı.

4

Kocası olduğunu hatırlamadı ama tekrar aşık oldu!

Ancak bu hikayenin mutlu bir sonu var. Çift kazadan sonra aynı evde oda arkadaşı olarak yaşadı. Bu süre zarfında Brayden, Laura'ya olan aşk notları yazmaya devam etti. Bir süre sonra Laura, daha önce kocası olduğunu hatırlamadığı Brayden'e çıkma teklif etti.

5

Brayden, mutluluktan havaya uçtu ve Laura'ya evlenme teklif etti. Çift tekrar evlendi. Laura hala kazadan önce yaşadığı bir çok şeyi hatırlamıyor.

6

Zorlu bir süreçti

Laura, hastaneden eve geçtiği süreci şöyle anlattı: Yatağımda uyanıyordum ve onun kim olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Rahatsız edici bir anıydı. Brayden için de bu durum çok zordu çünkü kendi karısı bir yabancı gibi davranıyordu. Laura'ya "Seni seviyorum" derken bile korkuyordum.

Yorumlar (8)
SALİH: Darısı başıma
NURETTIN: allah muhafaza kocaları kariştırması felaket
WOMAN: Yaa ne güzel işte demekki gerçekten sevmişler birbirlerini
Yeni Medya Elektronik A.Ş